Milí příznivci a přátelé školy, právě vychází jarní číslo školního časopisu, který přináší pestrý obsah. Jaká bude budoucnost Facíra? To je otázka právě na vás. Naše redakce ztrácí hlavní aktéry, kteří oživili Facíra a dali mu takovou podobu, jakou můžete vidět dnes.

Milí příznivci a přátelé školy, právě vychází Vánoční speciál školního časopisu, který je zároveň posledním číslem roku 2022. Přejeme vám pohodové čtení plné nových informací a zajímavostí. S každým číslem jsme mohli po celý rok sledovat změny, kterými časopis procházel.

Nový díl školního časopisu nabízí opět mnoho témat. Dozvíte se zajímavosti o královně lesů, kterou je lilie zlatohlavá, zjistíte, jak si lépe zorganizovat studium, těšit se můžete na rozhovor s Břeňkem Michálkem. Dotkneme se umění, entomologie, tématu válečného konfliktu a dalších důležitých oblastí, které se týkají nás všech.

Školní časopis Facír se umístil na 1. místě v rámci Královéhradeckého a Pardubického kraje a postupuje do celostátního kola. Soutěž pořádá Asociace středoškolských klubů. Gratulujeme Vojtovi Kohoutovi a celému týmu k úspěchu a držíme pěsti v celostátním kole.

Nový školní rok je tady a s ním také časopis Facír v novém kabátě. Redakce znovu zapracovala nejen na grafice. Přesvědčte se sami, jak se časopis posouvá. Přejeme vám pohodové čtení a celé redakci děkujeme za jejich skvělou práci.

A na co se můžete těšit? Samozřejmě na kvalitní a pestrý obsah, na který jsme si všichni rádi zvykli. Udělejte si pauzu, začtěte se a dozvíte se například, v čem se skrývá kouzlo meduňky. Těšit se můžete na nové články z oblasti turistiky. Děkujeme celé redakci za skvělou práci!

"Nespíme a náš časopis stále nabývá lepších hodnot i vzhledu. Je nás čím dál tím více a začínáme tvořit kolektiv, který zde na škole nemá obdoby. Tvoříme místo, kde má každý svobodu slova. Jsme lesnická škola, čili hlavním tématem je příroda, práce v lese, ale také ochrana".

Začtěte se do vánočního speciálu našeho studentského časopisu, který nabízí pořádnou dávku vánočního nadělení. Redakci děkujeme za celoroční skvělou práci a těšíme se na další zajímavá témata i v roce 2022.

Právě vychází 5. číslo školního časopisu Facír, který nabízí pestrý a zajímavý obsah ze života nejen naší školy. Velmi děkujeme celé redakci, která vytváří kvalitní obsah a přináší našim čtenářům články, ve kterých si určitě každý najde to své.

Další díl školního časopisu Facír je na světě! Zpříjemněte si podzimní dny čtením našeho časopisu, který nabízí opět mnoho zajímavých témat. Děkujeme celé redakci za skvělou práci!

V novém svěžím kabátě právě vyšel 3. díl školního časopisu Facír. Zpříjemněte si letní dny čtením našeho časopisu, který nabízí opět mnoho zajímavých témat. Děkujeme celé redakci za skvělou práci!

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studenti, právě vyšel 2. díl našeho školního časopisu, který doznal velkých změn. Nahlédněte do čísla, které nabízí opravdu pestrý obsah. Celé redakci děkujeme za skvěle odvedenou práci a přejeme mnoho dalších inspirativních témat.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru