Praxe studentů v zahraničích jsou nedílnou součástí výuky. Studenti mají možnost poznat pracovní aktivity na zahraničních školách. Česká lesnická akademie Trutnov již řadu let spolupracuje s lesnickými školami v Německu, Polsku, Rakousku, Francii, Finsku a Švédsku.

Číst dál

Zahraniční návštěvy na naší škole jsou její nedílnou součástí. Jedná se o výměnné zájezdy pedagogů nebo praxe studentů z přátelených lesnických škol z celé Evropy. Škola se může pochlubit také několika návštěvami ze vzdálených koutů světa, jako je například Mongolsko nebo Kanada.

Číst dál

Zahraniční pobyty na České lesnické akademii Trutnov mají dlouhodobou tradici. Pobyty jsou pořádány formou tématicky zaměřených zájezdů, sportovních akcí a kurzů nebo odborných exkurzí. Studenti a pedagogové mají možnost poznat nejen celou Evropu, ale také Asii nebo Ameriku.

Číst dál

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.