Klasifikace

Přístup k informacím o studijních výsledcích pomocí webové aplikace. Škola používá pro Trutnov a pro Svobodu nad Úpou dvě samostatné instalace školního systému Bakalář. Studenti nebo rodiče se do aplikace přihlašují prostřednictvím odkazů níže vždy podle toho, zda se fyzicky nacházejí ve školní síti nebo mimo tuto sít.

Návod na instalaci aplikace Bakaláři do mobilního telefonu s operačním systémem Android ke stažení zde.

Přihlášení do webové aplikace

Trutnov

Z důvodu aktualizace serveru došlo ke změně odkazů na stránky s přihlášením Bakaláře. Tyto odkazy je též nutné znovu zadat do mobilních aplikací pro telefon nebo tablet. Pro přístup ze školní sítě je odkaz: https://bakalartu.clatrutnov.cz/bakaweb 
a pro přístup z domova nebo jiné sítě je odkaz:
https://www.clatrutnov.cz:4443/bakaweb
Odkazy níže jsou již aktualizované.

Svoboda nad Úpou

Došlo ke změně veřejné IP adresy pro připojení ke klasifikaci Bakaláře. Tuto změnu je nutné provést i pro přihlášení přes mobilní aplikaci Bakaláře. Adresa pro přihlášení:
http://82.99.130.226/bakaweb
Odkaz níže je již aktualizován.

 Informace o webové aplikaci

  • Osobní údaje žáka - dle výběru, rodiče mohou nejen kontrolovat, zda škola eviduje správné údaje (telefony, adresy...), systém umožňuje i přímé ohlašování změn přes www.
  • Výuka - každý uživatel (učitel, rodič, žák) má k dispozici svůj osobní rozvrh, včetně všech změn, suplování, domácích úkolů. Rodič a žák má přehled o odučené látce v hodinách a další informace uložené v třídní knize. Učitel může zapisovat výuku a absenci do třídní knihy.
  • Absence - žák a rodič má přehled o absenci.
  • Pololetní klasifikace - kompletní pololetní klasifikace ve všech ročnících od počátku studia, přehled zameškaných hodin atd.
  • Průběžná klasifikace - přehled všech průběžně zadaných známek - lze volit, zda zobrazovat i témata, váhy známek, poznámky, průměr apod.
  • Výchovná opatření - přehled třídních důtek, pochval atd. za aktuální pololetí nebo za celé studium.
  • Vyučované předměty - seznam předmětů s učiteli, kteří daný předmět žáka vyučují.
  • Ankety - modul pro vyplňování anket pro žáky a rodiče.
  • Komunikační systém školy - modul pro komunikaci mezi ředitelstvím, učiteli, rodiči, případně žáky (vedle nástěnek, obsahuje poznámky vyučujících k hodnocení žáků, omluvenky od rodičů). Součástí tohoto modulu je také položka s podrobnější nápovědou.
  • Nápověda - nápověda programu Bakaláři

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.