Absolventi - dálkové studium

Chronologický seznam absolventů dálkového pětiletého studia oboru Lesnictví řazený podle roku, ve kterém daná třída konala maturitní zkoušku. U každé třídy je také uvedeno jméno třídního učitele. Pro rychlé vyhledání kýženého absolventa použijte klávesovou zkratku CTRL+F.

2018 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Milan Jiřišta

HERČÍK Ondřej, JANEČEK Milan, KOMÁR Michal, KOSTKOVÁ Vendula, MACOUN Ondřej, RABOŇ Karel, ŘEŘUCHA Aleš

2014 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Petr Havíř

PICH Ivan, PLACHÁ Andrea, REZBÁRIK Marek, TRYZNA Karel, VRBICA Tomáš

2012 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Matějka

ANDRES Lukáš, ČIHÁKOVÁ Nataša, DANIHEL Pavel, DUBSKÝ Michal, DUŠTÍRA Radek, DVOŘÁK Jaroslav, FILIP Oldřich, JANDÁČEK Radko, KABRHELOVÁ Taťána, KOPACZ Peter, KRYZAN Michal, MOCEK Jiří, MOCKOVÁ Alena, MORÁVEK Aleš, NUSL Milan, OTTOVÁ Milena, PAŘEZOVÁ Blanka, ŠOLC Martin

2011 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Milan Jiřišta

Oldřich DÁVIDÍK, Pavel KOLOMAZNÍK, Jaroslav MÁDLO, Jan MAŇÁSEK, Stanislav MATULA, Václav ŘÍHA, Martin ŠESTÁK, Michal ŠVAJGL, Zdeněk BEJDÁK

2010 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miloslav Kotas

Hana HONCŮ, Petr JIRÁNEK, Tomáš JIRÁNEK, David KOUMAR, Tomáš KUBIAS, Viktor LIEBICH, Kateřina MARKOVÁ, Radek PINKAVA, Karel PROKEŠ

1977 - tříleté mimořádné studium

Gabriel BALÁŽ, Zdeněk BECHYNSKÝ, Jaroslav DIVIŠ, Miroslav HANYKÝŘ, Karel JAKOUBEK, Josef KUČERA, Oswald POKORNÝ, Jaroslav PRKNO, Karel STANĚK, Bohuslav STŘELKA, Miroslav SÝKORA, Jaroslav ŠEVČÍK, Václav ŠRAJER, Vlastimil ŠULC, Antonín ZACHARIÁŠ, František ŽANTA

1968 - tříleté mimořádné studium

Vladislav BOHDANECKÝ, Miloslav CERMAN, Ladislav EHRENBERGER, Antonín HEBÍK, Bohuslav CHADIMA, Josef INGR, Karel KLODNER, Ladislav KYJOVSKÝ, Zdeněk LOUKOTKA, Václav SEMENEC, Alois SOKOL, Jaroslav ŠPAČEK, Josef ŠUBRT, Josef UHER, Vladimír VEBER, Jaroslav ZELENÝ, Josef ŽENKA

1968 - abiturientský kurs

Zdeněk BROŽEK, Lubomír HLADÍK, Josef ŠABOUK, František VACEK, Karel VACEK, Karel JUNG

1967 - tříleté mimořádné studium

Josef BENEŠ, Jiří FENCL, Václav HOMOLKA, Jan HUBÁČEK, Vlastimil CHLUM, Jaroslav JANOUŠEK, František KOUCKÝ, Jan KREJČOVSKÝ, Josef KURKA, František MATOUŠ, Vladimír MÜLLER, Jaroslav PROCHÁZKA, Josef RAUCH, Miloslav ŠNOBL, Josef VALTR, Stanislav VYTLAČIL, Zdeněk ZLESÁK, Alois ZUZAN, Jiří ŽÁČEK, Otakar BŮTA, Karel ČAPEK, Milan DAŇHEL, Josef HŮLA, Jindřich MATULA, Jan NĚMEC, Jaroslav PÁTEK, Jaroslav PAVELKA, Vladimír PELIKÁN, František ROUSEK, František SCHÖPS, Božena SLAVÍKOVÁ, Jiří ŠÁL, Josef ŠIMEK, František ŠTROUGAL, Vladimír KAŠPAR, Karel KUBÍN, Jan VOSTŘÁK

1967 - abiturientský kurs

Vladimír NEUBERT, Miloslav HRDINA, Antonín TŮMA

1966 - tříleté mimořádné studium

Josef PÍČ, Jaroslav KAŠTÁNEK, Zdeněk KREJČÍ, Libor LUŇÁČEK, Oldřich MLÁDEK, Antonín ŠŤASTNÝ, Jaroslav TARANT, Emil DVOŘÁK, Vlastimil JENČÍK, Zdeněk KRŇOUL, Miroslav KREJČÍ, Stanislav KVASNIČKA, Václav PANCHÁRTEK, Rudolf SEDLÁK, Vladimír ŠWARZ, Václav WOLF, Josef ŠUPÍK

1966 - abiturientský kurs

Václav ČINKA, Jaroslav JOZL, Miloslav PRAGER, František ŠILHAVÝ

1965 - tříleté mimořádné studium

Václav LULEK, Karel DOLEJŠÍ, František JANKO, Jaromír LAUBE, Ladislav TRÁVNÍČEK, Josef BERAN, Miroslav HÁJEK, František MEJTSKÝ, Ladislav PILECKÝ, František BUCHTA, Jiří CHMELÍK, Josef LINEK, Jiří PAUZAR, Miroslav PELINKA, Ladislav PUNČOCHÁŘ, Miloslav ŠMÍD, Josef HOLUB, Miloslav VAVŘINA, Ervín TUCHÁČEK

1965 - abiturientský kurs

Miroslav UHER

1964 - tříleté mimořádné studium

Ladislav DOLEČEK, Břetislav HLAVENTA, Jaroslav HERZÁN, Zdeněk HUSÁK, Vladimír KOMÍNEK, Stanislav LITERA, Josef NOVÁK, Adolf RÖHRER, Josef STŘÍHAVKA, Karel TŘÍSKA, Miroslav VOLKMANN, Otakar ŽENATA, Josef ADAM, František CIHLÁŘ, Jaroslav ČIŽINSKÝ, Josef DUSIL, Bohuslav DYNTAR, Jaroslav JAKOUBEK, Ladislav JANSÍK, Hrdoslav JINDRA, Václav POLÁK, Václav ŠLAPAL, Antonín ŠOUREK, Jan ŠTÍCHA, Josef VAGENKNECHT

1964 - abiturientský kurs

Vladimír ŠVEC

1963 - abiturientský kurs

Jiří BERNARD, Václav VAŠINA

1962 - abiturientský kurs

Miroslav HANKA, František HORÁK, Vladislav SKALICKÝ

1960 - abiturientský kurs

Vladimír ČERNÝ, Vladislav NEJEDLÝ, Josef TOPIL, 1961 Jindřich EDER

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.