Absolventi - denní studium

Chronologický seznam absolventů denního čtyřletého studia řazený podle roku, ve kterém daná třída konala maturitní zkoušku. U každé třídy je také uveden studijní obor se jménem třídního učitele. Pro rychlé vyhledání kýženého absolventa použijte klávesovou zkratku CTRL+F.

2018 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Pavel Macl

BARNETOVÁ Lenka, BURIAN Libor, ERBAN Stanislav, HANUS Vojtěch, HOLÝ Václav, HORÁK Libor, CHMELÍK Patrik, KOPŘIVA Jindřich, KOŠŇAR Vojtěch, KROUFEK Pavel, KUDÍLEK Richard, MARTINEC Libor, MATYK František, NEUMANOVÁ Eliška, PÁBL Matěj, RICHTER Marek, SEHNOUTEK Martin, SVOBODA Adam, ŠANDA Matěj, ŠEBEK Robert, ŠPAČEK Teodor, TYRNER Tomáš, VALÁŠKOVÁ Pavla, VANĚK Matěj, VODVÁŘKA David, ZIMA Daniel

2018 O - Obor: Ekologie a životní prostředí, Třídní učitel: Ing. Iva Rosenbergová

FUCHSOVÁ Lucie, HANUŠOVÁ Lucie, CHALOUPKA David, JANEČKOVÁ Monika, MIKULKA Ondřej, PINKASOVÁ Alena, TURKOVÁ Martina, VEDRAL Jan

2018 C - Obor: Mechanizace a služby, Třídní učitel: Ing. Iva Rosenbergová

BALVÍN Vojtěch, BÜTTNER David, HORKÝ Jakub, MARTINEC Kristián, MŇUK Daniel, RYBKA Jakub, SOJKA David, ŠINDLER Radek, TESAŘ Tomáš, VERNER Josef

2017 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Aleš Škoda

BINAR Jakub, DOUBAL Jan, GRIM Daniel, JANOUCH Aleš, JAREŠ Pavel, KASÍK Martin, KRTIČKOVÁ Tereza, KŘIKAVA Denis, KUTAŠ Kryštof, LINET Jakub, MAREČKOVÁ Michaela, NOSEK Jiří, ŘEHOŘ Miroslav, SEMERÁK Adam, SUCHOMEL Ondřej, ŠEBELA Marek, ŠEVČÍK Matěj, ŠTĚPÁNEK Pavel

2017 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Tomáš Herčík

BERGER Tomáš, BUREŠ Pavel, HAVRDA Tomáš, HRUBAN Matouš, KAŠPAR Dominik, KLOUČEK Ondřej, MELICHER Václav, MESSNER Jan, ŠTANCÍK Marek, ŠULC Ondřej, VOLAVKA Lukáš, ZAHRADNÍČEK Jan, ZACH Matěj, ZELINKA Jindřich, ZEMANOVÁ Anna

2017 O - Obor: Ekologie a životní prostředí, Třídní učitel: Mgr. Marek Nývlt

DRAŠAROVÁ Karolína, HERINKOVÁ Kristýna, HORÁKOVÁ Eliška, JÍROVÁ Kristýna, MARTINCOVÁ , Denisa, PAČES Jakub, POSLEDNÍKOVÁ Eliška, PŘÍVRATSKÁ Kateřina, RINN Adam, ROČKOVÁ , Tereza, ŠINDLEROVÁ Sára Veronika, ŠRYTROVÁ Romana

2017 C - Obor: Mechanizace a služby, Třídní učitel: Ing. Pavel Voborský

BLAŽEJ Tomáš, BŘÍZA Richard, KAVAN Petr, KOPIC David, KÖHLER Martin, MITRUS Ivan, NĚMEČEK Petr, PACHOVSKÝ Vít, PROCHÁZKA Radim, STANĚK Jaroslav, ŠEPS Dominik, ŠTĚPÁNEK Jan, VANCL Jakub

2016 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Vladislav Cerman

BARTOŇ Jiří, BRABEC Pavel, BUKÁČKOVÁ Jana, ČTVRTEČKA Vojtěch, DERNER Dominik, HAVLÍČEK Jan, HEJZLAR Lukáš, HOLEŠ Josef, JANÍK Daniel, KOVÁŘ Miloš, KRÁL Daniel, KUBIK Martin, KUČERA Filip, LANDA Lukáš, LHOTSKÝ David, NEUMANN Petr, NOVÁK Tomáš, SCHEJBAL Michael, ŠKARKA Jaroslav, ŠŤASTNÝ Adam, TRUNEC Tomáš

2016 OC - Obor: Ekologie a životní prostředí + Mechanizace a služby, Třídní učitel: Mgr. Luděk Spíchal

HLUBUČEK Petr, HOFMAN Josef, MÁDLE Michal, ŘEHOŘEK Petr ,STARÝ Lukáš TULACH David, URBAN Josef, VLASÁK David, ŽABKA Petr, DRÁBKOVÁ Miroslava, FRINTOVÁ Veronika, MLEJNEK Jakub, PONGRÁCOVÁ Jana, RYŠAVÁ Nina, SILNÁ Marta, ŠKOP Ondřej, VAISTAUEROVÁ Marie, ZAHRADNÍKOVÁ Jana

2015 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Drobný

BÁRTA Josef, BARTŮNĚK Jiří, BUBEN František, ČEJKOVÁ Adéla, ČERNÁ Rozálie, DASTYCH Tomáš, ERTNER Martin, FILIP Daniel, FUČÍK Josef, HENZLOVÁ Věra, HLADÍK Vojtěch, HOLCMAN Jan, HUŠKOVÁ Karolína, JINOCHOVÁ Gabriela, JOHN Jiří, KEJKRT Michal, KOHOUTOVÁ Martina, KOTÝZOVÁ Tereza, KUNCOVÁ Stela, MACHÁČKOVÁ Petra, MÁSLO Marek, MERGL Marcel, PRÁŠKOVÁ Michaela, SCHÄRFER Ivo, ZOUNEK Jiří

2015 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Mikuláš Říha, RNDr. Petr Kejklíček

ČAPEK Petr, FAJT Michal, HÝŽA Štěpán, CHRASTNÝ Miroslav, KUTTELWASCHER Václav, MOTYČKA František, NOVÁK Milan, NOVÝ Roman, PELIKÁN David, POSSELT Jindřich, ŘEHÁČEK Matěj, SEDLÁČEK Josef, SMOLA Adam, SÝKORA Petr, ŠIMEK Dominik, ŠMÍD Michal, ŠVESTKA Josef, WYSOCKI Michal, ZIMA Tomáš

2015 O - Obor: Ekologie a životní prostředí, Třídní učitel: Mgr. Jan Míl

BERKYOVÁ Adéla, FIŠERA Jakub, HOFMAN Milan, HORÁKOVÁ Lucie, HUBKOVÁ Anežka, KAŠPAROVÁ Kristýna, MALINA Mikuláš, MIKŠÍČEK Jiří, PEIKER Marek, PONKA Petr, PRAVCOVÁ Gabriela, SOJKA Miroslav, STRÁNSKÁ Michaela, STUCHLÍK Jan, TIŠLEROVÁ Anna, ZEMANOVÁ Jana, ZLÁMAL Štěpán, ŽOFKOVÁ Kateřina

2014 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Pavel Macl

BENĚK Radomír, BUCHAR Tomáš, BUTOR Lukáš, DALECKÁ Ludmila, DUDOVÁ Tereza, FALTYS Ondřej, FUCHS Ladislav, HALTUF Josef, HLAVÁČEK Tomáš, HRABAL Martin, CHUDOBA Michal, KÁBRTOVÁ Kateřina, KOŇÁKOVÁ Hana, KOTYZA Ondřej, KOUDELKA Oldřich, KOZÁK Jan, KRTIČKOVÁ Kateřina, KUNÁŠEK Zdeněk, NOVÁK Jiří, PANUŠKA Michal, RÁSL Tomáš, REJCHRT Miroslav, RYS Ladislav, STIBOR Jakub, ŠLECHTOVÁ Lucie, ŠTEJNAR Patrik, TULIS Lukáš, TYLLER Jindřich, TYLŠ Pavel, VÁGNER Jan, VAVROUŠEK Daniel, ZÁVODSKÝ Dominik, ZELINKA Jan

2014 O - Obor: Ochrana přírody a prostředí, Třídní učitel: Ing. Iva Rosenbergová

BARTOŠ Pavel, BRÁT Michael, DUŠKOVÁ Zuzana, FORSTOVÁ Silvie, HOŘENÍ Simona, JALČ Roman, KAJZR Jan, KEJDANA Filip, KOLOVRATNÍKOVÁ Renata, KOPECKÁ Lucie, KUBINOVÁ Lucie, LAUEROVÁ Kateřina, LEŠKOVÁ Nikola, MACHÁČEK Ondřej, MACHOVÁ Lucie, MATUŠKA Marek, MÜKSCH Ondřej, NOVÁKOVÁ Anna, PASKER Lukáš, PETŘÍK Tomáš, POLIAČKOVÁ Kamila, PROCINGER Milan, PULZER Tomáš, RAIDA David, SLEZÁKOVÁ Radka, ŠÍR Zdeněk, ŠMAHEL Pavel, TUMA Petr, VÁVROVÁ Milada, VYDROVÁ Markéta, ZUBKOVÁ Veronika

2013 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitelka: Mgr. Povrová Hana

BÁBIK Vojtěch, BIČIŠTĚ Roman, BLAŽEK Zdeněk, HEČKO Daniel, HOFMANN Radek, JOHNOVÁ Veronika, KARLOVÁ Markéta, KOZLOVSKÝ Tomáš, KŘIVÁNEKPetr, MAURIC Lukáš, ORCT Robin, PANGRÁC Jan, PIŠL Michal, PIŠLOVÁ Tereza, SLEZÁK Pavel, STRÁNÍK František, ŠŤASTNÝ Marek, TECL Jiří, TOMEKDaniel, TOMEŠ Ladislav, VEJNAR Jan, VÍCH Jiří

2013 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Kotas Miloslav

BALCAR Miroslav, DANIHELKA Lukáš, ĎURČEK Ondřej, DVOŘÁK Jiří, ERTNER Jan, HROUDA Vojtěch, JÍLEK Jan, JONÁKOVÁ ŠTĚPÁNKA, KAŠPÁREK Patrik, LELKOVÁ Silvie, LONSKÝ Filip, MALINA Josef, PLANČÍKOVÁ Miriam, SOKOLOVIČ Milan, SPĚVÁK Filip, ŠKOPOVÁ Jana, VÁCA Marek, VÁGNER Milan, VEJDĚLKOVÁ Lenka, VOMÁČKA David

2013 O - Obor: Ochrana přírody a prostředí, Třídní učitelka: Bc. Ing. Matějková Ivana

ANTALOVÁ Lucie, BOHÁČOVÁ Kateřina, GINZELOVÁ Kristýna, HEFKOVÁ Anna, HOLÁ Eliška, JAHELKOVÁ Nikola, JÁKL Štěpán, JANOUŠKOVÁ Michaela, JIRMANNOVÁ Eliška, KRÁTKÁ Nela, KULT Miroslav, PATÁK Ondřej, PLZÁKOVÁ Lenka, PRÁDELOVÁ Anna, PŘÍVRATSKÁ Jana, RYNEŠOVÁ Věra, ŠKOPRichard, TICHÁČEK Tomáš, VONDRA Tadeáš

2012 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Škoda Aleš

BERAN Tomáš, BEZDÍČEK Jiří,  BULVA Jan, ČECH Milan, DOBRÁ Alena, DOSTÁLOVÁ Lenka, FRIEDOVÁ Helena, HAVRDA Radek, HOVORKA Matouš, JAKUBEC Lukáš, JEBAVÝ Leoš, KEJKLÍČEK Jan, KOHOUT Petr, KOULOVÁ Ladislava, KRAUS Jiří, KUBEČEK Jakub, LIŠKA Ondřej, OBR Vojtěch, PACOVSKÝTomáš, PISKAČ Zdeněk, PODLIPNÁ Jiřina, ROSŮLKOVÁ Eva, ROUČ Zdeněk, SEIFERT Pavel, SOBOTKA Ondřej, ŠIMŮNEK Václav, VODIČKA Petr, VOJTĚCHRoman, VOTAVA Štěpán

2012 O - Obor: Ochrana přírody a prostředí, Třídní učitel: Mgr. Kábrtová Milena a Mgr. Jiřišta Milan

BĚHOUNKOVÁ Nikola, ČERNÝ Lukáš, DRÁBEK František, EHRENBERGEROVÁ Nikola, GEŽOVÁ Zuzana, HEPNAROVÁ Klára, HORYNOVÁ Martina, CHAROUSEKJakub, LORENZOVÁ Kateřina, POSPÍŠIL Ondřej, PROVAZNÍKOVÁ Pavla, PUDIL Matěj, REGNEROVÁ Ivona, ŘEŘÁBKOVÁ Klára, SEDLÁČEK David, ŠÁDKOVÁEliška, ŠTROMBACHOVÁ Ester, VÁCLAVÍKOVÁ Markéta

2012 C - Obor: Mechanizace a služby, Třídní učitel: Mgr. Nývlt Marek

BAUDYŠ Jan, BÍBA Petr, DUŠEK Martin, HOFMAN Marek, HYRŠ Stanislav, JIŘIČKA Jan, KŘÍŽ Jiří, KŘIŽOVIČ Tomáš, KUMPOCH Jan, LIGAS Jakub, MALÍNSKÝ Petr, MARKS Vladimír, NERMUŤ Oldřich, PITHART Jan, RUFFER Milan, RYBÁČEK Jan, ŠAFAŘÍK Lukáš, TRYZNA Tomáš

2011 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Vladislav Cerman

Tomáš BÍŠEK, Lucie BUCKOVÁ, Markéta DAŘINOVÁ, Miroslav FOREJT, Jana HLUŠIČKOVÁ, Zdeněk IMLAUF, Ladislav KOUDELKA, Pavel MÁDR, Jiří MATĚNA, Jaroslav NĚMEC, Martin NOVOTNÝ, Jan PETŘÍČEK, Lenka REMAROVÁ, David ROLEČEK, Martin ŘEZBA, Adriana SMÉKALOVÁ, Štěpán ŠUBR, Jakub VAMBERSKÝ, Jakub VESELÝ, Lukáš VRÁBLIK

2011 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Luděk Spíchal

Maxmilián BAIERL, Petra ČISTECKÁ, Tereza FRIMLOVÁ, Vojtěch HEJDA, Alžběta HEJDUKOVÁ, Jaroslav CHUDOBA, Kamila JAHODOVÁ, Martin KAŠKA, Lukáš KNAP, Radek KNOP, Ladislav KOZÁK, Karel LINHART, Václav MACHÁČEK, Ondřej MATĚJKA, Klára MYŠÁKOVÁ, Daniel NEDOMANSKÝ, Jan ROUSEK, Filip ŠAŠEK, Přemysl ŠIMÁNĚ, Jakub TOMM, Martin TYLLER, Miroslava URBANOVÁ, Kateřina ZEZULKOVÁ

2010 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Jan Míl

Ondřej ANSORGE, Michal BARAN, Petr BISKUP, Ondřej DÁVIDIK, Petr DOŠKÁŘ, Daniel DROBNÝ, Ondřej ĎURINA, Michal GEREG, Anna HAMPLOVÁ, Jiří HRONEK, Petra JAHODOVÁ, Jiří KNÍŽEK, Petra KOHOUTOVÁ, Martin KULT, Radek LINK, Ondřej  MARTINEC, Ondřej MIKSÁNEK, Stanislav MORÁVEK, Hynek MYSLIVEC, Pavel NOVÁK, Jan PRADÁČ, Tomáš RŮŽIČKA, Milan VLAHÁČ

2010 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Drobný

Roman FISCHER, Radek HALAŠKA, Tomáš HAMERNÍK, Tomáš HAVELKA, Tomáš HEIDENREICH, Hubert HEIZMAN, Jiří HERTÍK, Jakub HLÁVKA, Jan HRADECKÝ, Jakub JANÁK, Josef JEDLIČKA, Martin KÁBRT, Aleš KOBRLE, Karolína KUBÍČKOVÁ, Ondřej KYKAL, Martina NOSKOVÁ, Martin PAŠKO, Martin PETRÁŠ, Linda POUROVÁ, Kateřina REGNEROVÁ, Martin SCHEJBAL, Václav ŠPAČEK, Jakub TREJTNAR, Petr VEČEŘ, Tomáš ZAHRADNÍK

2009 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Petr Havíř

Vojtěch ANDERLE, Svatopluk BRABEC, Jan DUFKA, Vojtěch HUBKA, Petr HYNEK, Lukáš JANEČEK, Pavel KOTYZA, Ondřej KOZDERA, Michal MAŠEK, Jan MAY, Kamila METELKOVÁ, Tomáš PÍCHA, Lukáš PROCHÁZKA, Pavel ŘEZNÍČEK, Jan ŠTĚPÁN

2009 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miloslav Kotas

Milan BARTOŠ, Martin BENC,Petr ČANIGA, Jiří FALTÝNEK, Michal JANÁČEK, Jan JEŽEK, Petr KLUCH, Tomáš KOMÁREK, Petr KRUPAŘ, Vojtěch MARČOK, Tomáš MAREK, Helena MICHÁLKOVÁ, Petr PEKÁREK, Tomáš POCHOBRADSKÝ, Ondřej POLONČEK, Eduard RYKR, Martin SMOLA, Jiří SOBOTKA, Radek ŠÍR, Lukáš TIMKO, Pavel TRPÁK, Tomáš TŘEŠŇÁK, Dominika VOJTĚCHOVÁ

2008 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Pavelka

Ladislav BŘÍZA, Iva BUCHALOVÁ, Vojtěch DALECKÝ, Marek FAJSTAVR, Jan HAVEL, Luboš HOLEČEK, Jan JAROŠ, Vojtěch LOUDA, Libor LUŇÁK, Radomír MARTÍNEK, Roman MITANA, Vít NOSEK, Jaroslav NOVÁČEK, Zdeněk NOVOTNÝ, Karel PFEIFER, Martin POLONČEK, Ondřej SLUKA, Eva ŠINKOROVÁ, Lukáš ŠLECHTA, Pavel VIŠŇÁK

2008 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jindřich Sojka

Václav BAŇKA, Petr BARTOŠ, Zbyněk DUNDA, Renáta ERBALOVÁ, Lukáš FAJMON, Stanislav FENDRICH, Martin HANUŠ, Jaromír HNIK, Jiří CHUM, Ladislav JANÍČEK, Jindřich JEBAVÝ, Vladimír JOHN, Martin KHOL, Tomáš KRÁL, Vlastimil LUKÁŠ, Pavel MAŤÁTKO, Robert MAZUREK, Karel MIKULENKA, Martina NOVÁKOVÁ, Tomáš NÝDRLE, Martin ORÁLEK, Václav PŘEVOR, Martin ROLEČEK, Jan TRÁVNÍČEK, Jakub VÁCLAV, Petr VANĚČEK, Lukáš VAŠEK, František VEJNAR, Ondřej VESELÝ, Pavel ZAVŘEL

2007 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Vladislav Cerman

Bedřich Čech, Milan ČURDA, Jakub HACURA, Martin HALAMA, Pavlína HRONOVÁ, Jan JINDRA, Jakub JOHN, Dominik JOR, Zdeněk KRENK, Tomáš KUŘÍK, Tomáš LITOCHLEB, Petr MACHAČ, Pavel MAREK, Radek MATĚJŮ, Zdeněk MLATEČEK, Martin PAPEŽ, Lukáš PECHLÁT, Jiří POLÍVKA, Jakub POSTULA, Iveta SIXTOVÁ, Josef ŠRITR, Renáta TICHÁ, Jiří TICHÝ, Tomáš VANŽURA, Miroslav VRŇÁK, Jakub ZELENÝ

2007 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Václav Fojt

Petr BACH, František BŘEZKA, Tomáš FUCHS, Petra GAŠPARIKOVÁ, Josej HAWEL, Jakub HLADÍK, Ondřej HUML, Zdeněk JANOUŠEK, Zbyněk KINCL, Václav KLIKOŠ, Michal KŘIVÁNEK, Tomáš KUNST, Martin MAREŠ, Jan NEJEDLÝ, Tomáš NOSEK, Michal PULEC, Jakub ROUSEK, Petr URBAN, Nikola VALEŠOVÁ, Jan VOGL, Milan ŽID

2006 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Drobný

Zdeněk BENC, František BIEN, Jaroslav ČERNÝ, Martin DLABKA, Jan DRAŠTÍK, Radek FRÁŇA, Jiří FRIEDL, Vratislav FUGL, Tomáš HERČÍK, Jan HRUBÝ, Ondřej JIRMANN, Eliška KRÁLOVÁ, Jakub KUBEC, Samuel KUČERA, Martin LEŠEK, Jiří MAREK, Lukáš MATĚNA, Pavel NOVOTNÝ, David PAPÍK, Lukáš PAŘÍZEK, Ondřej PECHÁČEK, Roman RYBKA, Josef ŠTĚPÁN, Tereza ŠVESTKOVÁ, Martin TEMŇÁK, Kristýna ZUNTOVÁ

2006 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miloš Hoferka

Zdeněk BEJDÁK, Luděk CABALKA, Jaroslav ČASAR, David ČUŘÍK, Jiří FORBELSKÝ, Miroslav GUBANEC, Martin HOŠKO, Andrea JIŘIŠTOVÁ, Jakub KHUN, Vojtěch KOLLMANN, Miloš KOZÁK, Ladislav KRAJÍČEK, Martin LUŠTICKÝ, Jiří MALÝ, Jan MARTINEC, Tomáš MORAVEC, Petra NOVOTNÁ, Libor PREISSLER, Antonín PŘIBYL, Martin ROKYTA, Petr SŮRA, Miroslav SVOBODNÍK, Petr ŠKORPÍK, Radek TŮMA, Tereza VOSÁHLOVÁ, Pavel ZAJKR

2005 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Milan Jiřišta

Hana ANTOŠOVÁ, Jan BRÁT, Jan ČEPEK, Jana ČERNÁ, Michal ČERNOCH, Jan ČERNÝ, Aleš ERBER, Petr FIALA, Pavel FORBELSKÝ, Svatopluk FRÖDE, Dominika FRYDRYCHOVÁ, Josef GREGUŠ, Lukáš HOLÝ, Petr CHMELÍK, Petr JEŽEK, Jaroslav JINDRA, Zdeněk KLOUDA, Miroslav KNĚZ, Martin KOBRLE, Pavel KOPECKÝ, Petr KUČERA, Tomáš METELKA, Jaroslav NEPOVÍM, Stanislav NOVÝ, Petr OTT, Tomáš PAUZR, Pavel PEŠEK, Pavel SLEZÁK, Karel VOLHEJN, Petr VONDRÁČEK, Alena ZELENÁ

2005 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miloslav Kotas

Martin BENC, Michal BIELICA, Miroslav BIŠKO, Jan DALIBOR, Lukáš DIKORAS, Roman DVOŘÁK, Pavel HOMOLKA, Josef KAPRAS, Kateřina KLIMEŠOVÁ, Martin KOCIÁN, Ivan LOUVAR, Jitka MEŇHÁZOVÁ, Tomáš MERVART, Michal NECHANICKÝ, Ladislav NOVÁK, Tomáš PLHOŇ, Zdeněk PÝCHA, Edita RABIŇÁKOVÁ, Vojtěch RAK, Jan REZEK, Slavomír ŠMÍD, Vladimír TRENČIANSKY, Tomáš VAGNER, Jan VAVŘINA, Jakub ZAHRADNÍK, Jan ZERÁK

2005 C - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Matějka

Miroslav ČESÁK, Pavel GRUND, Jaroslav CHROMEC, Matouš JINDRA, Jakub KOŽELUH, Jan KREJZA, Martin KUŽEL, Milan MICHL, Aleš PANNY, Pavel PRAŠIVKA, Jan ŠOLC, Přemysl ŠUBRT, Tomáš TRKAL, Jan VAJSAR, Jan VAŠÁK, Lukáš WEZDENKO

2004 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Petr Havíř

Jarmila BAŠKOVÁ, Miroslav BÍLEK, Martin DANZER, Aleš DRAHOKOUPIL, Jiří DUNDA, Radek DYMÁK, Radek FIALA, Tomáš HAWEL, Stanislav HOLOMEK, Martin HRUŠKA, Irena HUBÁLKOVÁ, Ivan CHALUPA, Štěpán JELÍNEK, Radka JELÍNKOVÁ, Martin KALIVODA, Jan KALOD, Pavel KOLÁČNÝ, Lukáš KRKAVEC, Josef LUKAVEC, Petr LUKŠÍK, Tomáš METELKA, Helena MILITKÁ, František MLYNÁŘ, Jan MUSTER, Zbyněk NEČAS, Michal NOVÁK, Josef POHOŘALÝ, Martin SMÍTKA, Jiří VRAŠTIL

2004 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Luděk Spíchal

Jaroslav BERGMAN, Vilém BLAŽEK, Jan PADALÍK, Ondřej PÁNEK, Ivoš PAŘIL, Petr PÁTEK, Miroslav PAUZR, Jaroslav PICH, Jan PILAŘ, Martin PLŠEK, Josef PROCHÁZKA, Martin PROCHÁZKA, Václav ROČEŇ, Radek ŘEHOŘ, Štěpána ŘEHOŘKOVÁ, Michal SAPÁR, Petr SMUTNÝ, Tereza SVOBODOVÁ, Petr ŠEJBL, Anna ŠEJNOHOVÁ, Jakub ŠIMŮNEK, Jan ŠKODA, Martin ŠKOP, Petr TEUBER, Jiří TREJTNAR, Lukáš TŘEŠŇÁK, Gabriela VICHROVÁ, David ZAVŘEL, Aleš ŽDÁNSKÝ

2003 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Václav Fojt

Tomáš DERNER, Luboš HAVRDA, Petr KODYTEK, Pavel KUCHAŘÍK, Petr KUPSKÝ, Marek MACHAN, Petr MAZAL, Petr MEČÍŘ, Ondřej MIKEŠ, Lukáš MYŠÍK, Jiří PETR, Antonín SEĎA, Milan STÝBLO, Petr ŠIMÁK, Petr ŠMIDBERSKÝ, Zdeněk ŠTEJNAR, Marek ŠŤOVÍK, Dušan TOMČÍK, Jan VEVERKA

2003 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Pavelka

Lenka BAKEŠOVÁ, Michaela CERMANOVÁ, Jiří DATINSKÝ, Pavel FALTÝNEK, Radek HLÁVKO, Jiří HORÁK, Tomáš CHLUM, Petr JAVŮREK, Martin JONÁŠ, Miroslav KADLEC, Michal KŘIVDA, Jiří LOJEK, Stanislav MARŠÍK, Jakub MÁSLO, Lubomír NAVRÁTIL, Ladislav PERNÝ, Irena POMEZNÁ, Lucie PONIKELSKÁ, Alena PRŮCHOVÁ, Michal RYŠLAVÝ, Jan SVĚTLÍK, Jan VÉLA, Petr VRÁNA, Josef ŽĎÁRSKÝ, Ladislav ŽIŽKA

2002 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Drobný

Martin DYMÁK, Milan FALTUS, Pavel FLÍDR, Jan FOREJT, Libor HOLEČEK, Milan HORNYCH, Jan HRADIL, Jan CHMELÍK, František KABELKA, Jaroslav KAŠPAR, Daniel KLIKA, Petr KOPIC, Roman KOVÁŘ, Jakub KREZL, Ladislav KUNČAR, Miroslav MAKILA, Jiří MAREK, Jiří NECHVÍLE, Václav NEJMAN, Vlastimil NESVADBA, Jiří NEVOLE, Zdeněk ODL, Zdeněk PAPÍK, Josef PAUL, Tomáš PAVLÍČEK, Miloš POLÁK, Marek ŠLECHTA, Vladimír ŠTOREK, Tomáš TUČEK, Ondřej VALENDA, Tomáš VÁVRA

2002 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Hana Povrová

Jana ADAMOVÁ, Lukáš DAVID, Alena DOSKOČILOVÁ, Michal HOJNÝ, Jiří HORÁK, Miloš HRYZLÍK, Lenka CHARVÁTOVÁ, Přemysl JANATA, Vlastimil JUMAR, Ondřej KAFKA, Tomáš KOBLÁSA, Jiří KÖNIG, Zuzana KUBÍČKOVÁ, Jarmila LEMFELDOVÁ, Lukáš MARTINEK, Ivana MATĚJKOVÁ, Michal NOVÁK, Miroslav ONDRÁŠKO, Michal PETERKA, Tomáš PROUZA, Libor PROVAZNÍK, David ROUŠAR, Marek ŘÍHA, František SKŘEPSKÝ, Martin STEJSKAL, Pavel STRAŇÁK, David ŠINDELKA, Petr ŠVIK, Aleš TIPPNER, Jiří UNGRÁD

2001 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Vladislav Cerman

Miloslav ADAMEC, Jan BERÁNEK, Pavel CULKA, Petr ČÁP, Pavlína FRANZOVÁ, Roman FRIČEK, Jiří GANGUR, Ladislav HANOUSEK, Jiří HOLÝ, Michal HRNČÍŘ, Milan HUBENÝ, Lukáš HÝSEK, Lukáš CHRÁST, Marek JEDLIČKA, Roman KLAZAR, Jiří KOUDELA, Jan KUPKA, Jan KUŘÍK, František MARKL, Kamil NĚMEC, Milan NESPĚŠNÝ, Lucie NOVOTNÁ, Tomáš PETR, Jan ŠIMONEK, Jan VACEK, Tomáš ŽID

2001 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Urban

Petr GAVULA, Jan JIRMAN, Ondřej LUKEŠ, Zdeněk MELŠA, Miloš MÜHLFAIT, Martin PLAČEK, Aleš POSPÍŠIL, Martin PRUDIČ, Lukáš PRŮCHA, Jaromír SEDLISKÝ, Vítězslav SKOČEK, Lukáš SLÁDEK, Milan ŠIMEK, Pavel ŠROLER, Michal ŠTĚPÁNEK, Jakub ŠUBRT, Jiří ŠVESTKA, Lubomil TEICHMAN, Josef TELECKÝ, Zdeněk TOMÍČEK, Petr VANÍČEK, Marek ZEMAN

2001 C - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Vojtěch Obruča, Ing. Miloš Hoferka

Jiří BRANDEJS, Martin FIALA, Konstantinos JOANIDIS, Tomáš JOHN, Jiří KLOZ, Michal KOLÁŘ, Ondřej KOUBEK, Miroslav KRČIL, Aleš KUČERA, Stanislav LIŠKA, Petr MACH, Petr MARTINEC, Přemysl NĚMEC, Jakub SKOUPÝ, Martin SOBĚSLAV, Ondřej ŠRÁMEK, Štěpán TOBOLKA, František VÁLA

2000 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Milan Jiřišta

Leoš BOŠTÍK, Jan BUCHAR, Jitka DOLEŽALOVÁ, Zbyněk HANUŠ, Jan JÍLEK, Aleš KAFKA, Lukáš KAZIHNITKA, Jaroslav KLÍMA, Pavel KLÍMA, David KOUBEK, Jan KRČMÁŘ, Monika KUBIŠTOVÁ, Jan KUJAL, Jan MENCÁK, Marek MIŠTÍK, Radek MORAVEC, Radim MYSLIVEC, Jan NOVÁK, Filip OTT, Petr PITTNER, Jiří SAMEK, Jaroslav SKLENÁŘ, Ondřej STŘÍBRNÝ, Jan ŠIMONEK, Marcel VANÍČEK, Václav VOLF, Martin ZRZAVÝ, Zbyněk ŽENKA

2000 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Jindra Kopecká

Tomáš DIAN, Emil FLEGL, Dušan HANUŠ, Tomáš HOLÍK, Roman HORÁČEK, Jan HOTTMAR, Daniel PEROUTKA, Tomáš PETR, Aleš PROKOPEC, Jan SCHIER, Ladislav SKLENÁR, Jan ŠIMEČEK, Martin VOLMAN

1999 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Pavel Kraus

Jan BEČVÁŘ, Petr BROŽEK, Lukáš DLAUHOWESKÝ, Robert HLADÍK , Václav HRYZLÍK, Karel HUBKA, Tomáš JANOUCH, Michael JEDLIČKA , Leoš KRATOCHVÍL, Lukáš KRHUT, Lukáš KŘÍDLO , Stanislav KUŘÍK, Jan KYKAL , Jan MALIMÁNEK, Michal NEJEDLÝ, Pavel NEUBERT, Jaroslav RESSL, Martin ŘÍHA, Radim SEIFERT, Jaroslav SLUKA , Jan SVOBODA , Michal SVOBODA , Pavel TAUCHMAN, Jiří VESELÝ, Petr VÍTEČEK, Martin VRANÝ, Ondřej VYSKOČIL, Jiří ŽIŽKA

1999 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Matějka

Ondřej AUBRECHT , Jiří BENEŠ, Ivana CVRKALOVÁ , Petr ČÁP, Lenka ČERNÁ, Jiří DOLEČEK, Eva DOSTÁLOVÁ, Šárka HOLZBACHOVÁ , Jiří HUDEČEK, Lukáš KARLÍK, Jaroslav KLIMENT, Jan KOPÁČEK, David MAČÁT, Václav MIHULKA, Radomír PALACKÝ, Lukáš PECHÁČEK, Petr PTÁČEK, Jan ROLLER , Martin SVOBODA, Emil ULRYCH, Jindřich VANCL, David VESELÝ, Aleš VÍŠEK, Josef ŽIŽKA

1998 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miloš Hoferka

Stanislav BOCK, Tomáš BULUŠEK, Jan ČIBERA, Vít DOSTÁL, Jindřich FALTYS, Martin FOJT, Pavel GRUNDMANN, Vít HOLUB, Jiří HORÁK, Karol HOVORKA, Jiří HYNEK, Tomáš IZÁK, Martin JAKIMIV, Aleš JANEČEK, David JANOTA, Jaroslav KALÁB, Marek KAPLAN, Martin KARAFIÁT, Radek KNÍŽÁK, Miroslav KOBLÁSA, Libor KOPECKÝ, Petr KRAJZL, Roman KUBÁT, Miroslav KUBÍČEK, Jaroslav KUCHTA, Miroslav KUTA, Radek LÍPA, Michal PAVELKA, Bronislav PLAČEK, Michal POLÁK, Vít PREISLER, Martin SLOUKA

1998 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miloslav Kotas

Martina BRAUNOVÁ, Dušan EFFENBERK, Sylvie KOZLOVSKÁ, Libor KRČEK, Radovan KUBIČEK, Marek LATISLAV, Tomáš LOUDA, Jitka MAHELOVÁ, Jan MATOUŠ, František NOVOTNÝ, Miroslav PAVLÍČEK, Martin POP, Ondřej RAPÁČ, Michal REMEŠ, Jaroslav SVATÝ, Stanislav ŠAFRÁNEK, Marek ŠIDLÁK, Jan TIPPNER, Jaroslav TRUXA, David VAISTAUER, Štefan VAREČKA, Martin VESELÝ, Michal WERDAN, Martin ZÁVIŠKA, Ondřej ZDRAŽIL, Ondřej ZEMAN, Petr ZIMMERMAN, Josef ZUBÍK

1997 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Václav Jirkovský

Jakub BERÁNEK, Petr BLAŽEK, Martin BRODSKÝ, Martin ČERMÁK, Viktor DIAZ, Václav DOSTÁLEK, David DRAHOŠ, Rostislav FOUSEK, Miroslav FRIEDL, Miroslav HOLUB, Vít HORVÁTH, Jakub HOŠEK, Martin HRABAL, Jakub HUŠEK, Zbyněk HYKA, Jiří JEŽEK, Lukáš KAVULOK, Michal KLOZ, Aleš KOPECKÝ, Jaroslav KRETZ, Václav KUČERA, Přemysl LANDA, Jan LEITGEB, Jiří LENOCH, Tomáš MATĚJKA, Milan ONDRÁČEK, Luboš PARENT

1997 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Vladislava Kopfová

Roman GOMOLA, Rudolf HLAVATÝ, Jiří HOKR, Adam LYSIČAN, Marcel MATOUŠEK, Václav PECHA, Jaroslav PEREMSKÝ, Radek PIRKL, Stanislav PLECHÁČ, Miloš POCHOBRADSKÝ, Jan REJCHRT, Roman REJZEK, David REK, Jiří ROLF, Martin ŘÍHA, Vojtěch SEDLÁČEK, Vladimír SEIFERT, Karel SLAVÍK, Jan ŠAFAŘÍK, Jan ŠMÍD, Martin ŠOLC, Radek ŠOLC, Josef ŠTĚP, Michal ŠTĚPÁNSKÝ, Pavel ŠTIKA, Jiří ŠVARC, David TOMÍČEK, Bedřich VAŠÍČEK, Eduard VINOHRADNÍK, Jakub ZÁZVORKA

1996 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Drobný

Radek ADAM, Radek ANDRLE, Milan ANDRLÍK, Jan APLTAUER, Milan DUZBABA, Josef FISCHER, Dušan HUBNER, Pavel JINDŘIŠEK, Jan KOUŘIL, Jan LELEK, Radek LÍBAL, Miroslav OLIVA, Martin POLÍVKA, Josef PRAJS, Václav ŠTEFL, Ivan STIEBER, Jiří STŘÍBRNÝ, Pavel SVOBODA, Vlastimil ŠAVELKA, Tomáš ŠITINA, David TŘEŠŇÁK, Radek VICH, Michal VORÁČ, Martin ZÁVESKÝ

1996 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Urban

Štěpán ČERNÝ, Martin DOLENSKÝ, Pavel FOLK, Tomáš FRÝBA, Tomáš GOTTSTEIN, Martin HORÁK, Josef HOTOVÝ, Michal HOVORKA, Jaroslav HUDEC, Jan CHLÁDEK, Miloš JADRNÝ, Jakub KRATOCHVÍL, Jiří LOUČNÝ, Vít LUKÁŠ, Petr MACH, Petr ONDRÁŠKO, Jaroslav PETŘÍK, Michal PROUZA, Miroslav RUMLER, Jan SERVUS, Jiří ŠMEJDÍŘ, Jan ŠOLC, Jan VANĚČEK, Jakub ŽÁK

1996 C - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Vojtěch Obruča

Pavel BÍLEK, Zbyněk ČERNÝ, Lukáš JAKUBEC, Tomáš KLAUS, Ondřej KOPECKÝ, Vladislav LIŠKA, Jindřich LITOMISKÝ, Petr LUŠTICKÝ, Jiří OUBRECHT, Michal RADLA, Filip ŠKRABÁLEK, Petr ZAJPT

1995 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Václav Fojt

Martin BAŠE, Jiří BERAN, Aleš BIS, Jiří CARDA, Radomír DEBNÁR, Petr DOSTÁL, Richard FILIP, Tomáš HALAMA, Martin HLINKA, Jiří HLOŽEK, Václav HOLEC, Adam HOVORKA, Jan KACHLÍK, Jiří KLIMEŠ, David KOFRÁNEK, Petr KOPIŠTĚ, Pavel KORTUS, Václav ROSŮLEK, Martin ROZMARA, Ladislav SEJKORA, Daniel ŠPLÍCHAL, Martin ŠTĚPÁNEK, Petr ŠTĚPÁNEK, Petr VOPĚNKA

1995 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Milan Jiřišta

Robin BÖHNISCH, Rostislav CACEK, Pavel DAVID, Luděk FRIC, Petr HALBRŠTÁT, Tomáš HAVIGER, Jiří HORÁČEK, Jan HOUT, Lukáš KAMENÍK, Martin KERHART, Roman KOSUK, Ladislav KOTOUČEK, Jan MÁNEK, Václav MEDEK, Libor MENOUŠEK, Kamil MLYNÁŘ, Luboš NĚMEČEK, David NOCAR, Michal PERNICA, Tomáš PETŘÍČEK, Aleš PORTYCH, Jan RICHTER, Martin ŠIMONÍK, Marek ŠÍR, Petr TENDLER, Jan TŘEŠŇÁK, Kamil VONDRÁČEK, Jiří VOSÁHLO

1994 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Roman Pytela, Dr. Ing. Eugen Král, CSc.

Miroslav BAČOVSKÝ, Josef CEJNAR, Karel DOLEJŠ, Jan DRAHOTA, Michal DVOŘÁK, Radek HÁP, Norbert HONZÁK, Daniel HUBENÝ, Jan CHVOJKA, Luděk JIRKŮ, Tomáš KABELKA, Ladislav KAŠPAR, Jiří KORDÍK, Miloš PAŘÍZEK, Robert PEKAŘ, Marek PŮLPÁN, Miroslav RADIL, Jiří ŘEHOUNEK, Miloš SEDLÁČEK, Libor SLANINA, Václav SOUKUP, Tomáš SVĚDIROH, Martin ŠINDLER, Radek ŠTEFL, Petr VÁLEK, Michal VEJVODA, David VESELÝ, Jiří VÍTEK, Petr VRÁBEL

1994 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: RNDr. Josef Štych

Jiří BRÁZDA, Janis CAKL, Daniel CÍCHA, Jan DROZD, Zdislav DUŇKA, Petr FRANĚK, Jaroslav HERMAN, Michal HORNÍK, Martin HOUT, Jaroslav HYNEK, Karel JEŽEK, Martin KAMARÁD, Pavel KUSÝ, Miroslav LÁT, Martin MAŠEK, Radek MATUŠKA, Václav MAXA, Lubomír MELICHAR, Pavel MERHULÍK, Ondřej NÁDVORNÍK, Tomáš NETOLICKÝ, Zdeněk ŠLAPÁK, Radek ŠLEPR, Jiří VOBORNÍK, Ondřej ZOUBEK

1993 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miloš Hoferka

Martin ADAMÍRA, Václav BAŽANT, Zbyněk BLÁHA, Miroslav BRANDA, Petr HLADÍK, Pavel HLAVA, Štěpán HOUSKA, Tomáš INDRA, Zdeněk JAMBOR, Jan JIRÁSEK, Aleš KŘEPELKA, Jan LEUGNER, Ondřej LUKEŠ, Petr MACEK, David MAREK, David MORÁVEK, Pavel NÝDRLE, Patrik PONIKELSKÝ, Jaroslav PŮLPÁN, Zdeněk SEDLÁČEK, David SHRBENÝ, David SOUKAL, Josef SVĚTLÍK

1993 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Roland Wiesner, Ing. Josef Valkoun

Tomáš BADAL, Vlastislav BEDNÁŘ, Tomáš BREJŠA, Petr ČECH, Tomáš DOBEŠ, Martin DOSTÁL, Jiří FRANC, Tomáš FRINTA, Jiří HAURELJUK, Aleš HOŘENÍ, Jan HRNČÍŘ, Jan HRUBÝ, Vladimír KALÁB, Václav KOCMAN, Zdeněk KORBELÁŘ, Aleš KUBÁT, Tomáš MORAVČÍK, Ladislav NĚMEC, Petr NOVOTNÝ, Josef PILAŘ, Jaroslav SKAL, Martin SLANINA

1993 C - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miloslav Kotas

Pavel RICHTER, Petr SOKOLOVIČ, Milan ŠALPLACHTA, Jan ŠEJNOHA, Petr ŠILHA, Dušan ŠIMON, Aleš ŠKODA, Petr ŠTĚPÁNSKÝ, David ŠTROBLÍK, Václav ŠTRUNC, Miroslav ŠULITKA, Radek ŠVÁB, Lubomír TÝFA, Josef ULLRICH, Kamil URBÁNEK, Libor VACÍK, Josef VÁGNER, Zdeněk WILEŽÍNSKÝ, Vratislav ZÁKOUTSKÝ, Dušan ZIKMUND, Zdeněk ŽATEČKA

1992 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: RNDr. Petr Kejklíček

Jan BERCHA, Jan ČERNÍK, Marek ČERNÝ, Robert ČERNÝ, Vladimír DOBRÝ, Daniel DUDAREC, Petr EFFENBERGER, Leoš HÁP, Petr HLAVÁČEK, Aleš KILB, Tomáš MAREČEK, Josef MIEGL, Jaroslav MORAVEC, Libor MOTL, Jiří MRNKA, Libor NESVADBA, Pavel POKORNÝ, Marek POSEJPAL, Adam PRÁZA, Zdeněk SOMMER, Petr STRAKA, Jaroslav SUCHÁNEK, Lukáš SVAČINKA, Radek ŠICHAN, Zdeněk ŠIMŮNEK, René ŠTEFAN, Pavel ŠTĚTINA, Jindřich URBAN, Petr URBAN, Petr VALENTA, Petr VARGA, Filip VINDUŠKA, Vladislav VÍŠEK, Petr WIESER, Miroslav ZIKMUND, Viktor ĎURKOVSKÝ

1992 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Mgr. Pavel Kraus

Radek ČERVINKA, Vladimír ČURDA, Petr DUŠÁNEK, Vladimír DUŠEK, Martin ERNST, Jiří HENZL, Petr HETTFLEISCH, Martin HLOŽEK, Pavel HORÁK, Martin HRUŠOVSKÝ, Martin JANECKÝ, Václav JIRÁČEK, Jan KALENSKÝ, Daniel KALINA, Václav KÖHLER, Bronislav KONEČNÝ, Martin LAUER, Pavel LUKAŠÍK, Milan NOHÁČ, Jan ONDRÁČEK, Filip OTMAR, Vít PATERA, Libor PAUER, Jaroslav PREISLER, Ondřej PRŮCHA, Aleš RAMACH, Jiří SKRBEK, Jan SOUKUP, Jan ŠIMEK, Pavel TACLÍK, Zdeněk TROJÁNEK, Martin ZDĚNEK, Ladislav ZÍTA

1992 C - Třídní učitel: Mgr. Luboš Tomek, Ing. Jan Matějka

Michal DOLEŽAL, Jan FIALA, Pavel FRIC, Dušan HAVLÍK, Milan JEGLÍK, Václav JEZVINA, Robert KINDL, Michal KRPÁLEK, Martin LIPOVSKÝ, Dušan PAŤAVA, Václav ŠAFRÁNEK, Milan ŠOUREK, Karel TÝŘ, Radek VINTR, Petr VLK

1991 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing.Václav Jirkovský

Josef BAUZ, Petr BDINKA, Petr BLÁHA, Martin BORDE, Tomáš BROUKAL, Petr CEJNAR, Mojmír DOBIÁŠ, Michal FREUDL, Marek HAMERNÍK, Jaroslav HANEL, Radvan HLADÍK, Karel ml. HOCHMAN, Bohumil CHODUR, Pavel JENČÍK, Jan KALINA, Jan KLÍMA, Jiří KREJČÍ, Slaviboj KUCHTA, Vlastislav LEGÁT, Václav LOKVENC, Tomáš LUDVÍK, Zdeněk MACHÁČEK, Jiří MALEČEK, Radim MALEČEK, Petr MATÚŠOVÝCH, Pavel MICHL, Radek MOULIS, Tomáš NELIBA, Michal NĚMEČEK, Ladislav NEVLÍDA, Tomáš PAŘÍK, Petr PETŘÍK, Lukáš POSPÍŠIL, Rostislav VALER, Ladislav ZEMAN

1991 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Dr. Ing. Eugen Král, CSc.

Petr BARON, Martin BLAŽEK, Josef ČERNÝ, Vladimír HÁJEK, Filip HAŠEK, Jaromír HAVLATA, Zdeněk IMMER, Pavel JANÁK, Jan KAČÍREK, Petr KAHOUN, Martin KNOBLOCH, Petr KOČÁR, Tomáš KOZA, Josef KRIŠÁL, Jan KUNČAR, Eduard MACHÁČEK, Jiří MAREŠ, Radek MARUŠÍK, Petr MORAVEC, Jan MRÁZÍK, Ľudovít NOVOTNÝ, Zdeněk ONDRA, Vít PACKAN, Vladimír PAUER, Miloslav PITTNER, Jan POLÍVKA, Martin PROKOP, Roman PROKŠÍK, Jiří REMEŠ, David RŮŽIČKA, Zikmund SCHWARZKOPF, Tomáš SOPER, Svatopluk SOUCHA

1991 C - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Valkoun

Vlastimil BARTÁK, Michal NOVÁK, Petr POTMĚŠIL, Jan RANDÁK, Martin ROLC, Petr RUBÁŠ, Jiří RŮŽIČKA, Radim SAHULA, Vladislav SEIDL, Martin SLUKA, Josef SOULEK, Marek SOVADINA, Luděk SPÍCHAL, Mojmír SRŠEŇ, Miloslav STEJSKAL, Tomáš STŘIŽÍK, Tomáš STUCHLÍK, Michal SVOBODA, Bohumil ŠEDA, Martin ŠIKOLA, Petr ŠKLÍBA, Tomáš ŠKRABÁLEK, Jan TÉRA, Jaroslav UDLÍNEK, Jan URBÁNEK, Vladimír VAŇHAL, Jiří VESELÝ, Vendelín ŽAČOK

1990 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miloslav Kotas

Petr BŘEZINA, Michal ČERNÝ, Marcel ČERVINKA, Ladislav ČTVRTEČKA, Josef DEMJAN, Aleš DOLEŽAL, Robert FIŠERA, Jiří FRANC, Jiří HANČ, Vladimír HEJRAL, Pavel HOCH, Daniel IVANCZUK, Petr JANEK, Pavel JEDLIČKA, Dušan KACÁLEK, Ivo KADAVÝ, Václav KÁDNER, Petr KONOPÍK, Zdeněk KRPATA, Tomáš KŘIKLAVA, Pavel LACMAN, Michal LEJDAR, Jaroslav LEVÝ, Martin MALÍK, Lubomír MAZEL, Jaroslav VACEK, Bohumil ZVOLÁNEK

1990 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Ladislav Šimerda, Mgr. Milan Jiřišta

Jaroslav MRÁZEK, Antonín NEKOLA, František NOVÁK, Jiří NOVÁK, Ladislav NOVÁK, Oldřich PAŽOUT, Vladimír PECHMAN, Pavel PERNER, Aleš PETERKA, Bohumil PROUSEK, Jan PŮLPÁN, Vladimír REGNER, David RŮŽIČKA, Milan SCHEJBAL, Miloš SIMON, Petr SKALSKÝ, Martin SUKUP, Martin SVÁROVSKÝ, Roman SVOBODA, Martin ŠAFKA, Jiří ŠEFL, Michal ŠERÝ, Radek ŠLÉGL, Přemysl ŠULC, Miroslav URBAN, Miroslav VÁLEK, Pavel VNENČÁK, Miroslav VORLICKÝ, František ZELENKA

1989 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Václav Fojt

Martin BĚLINA, Karel BENDL, Filip BOHATEC, Pavel BULÍŘ, Pavel BUREŠ, Václav CERMAN, Jaroslav ČACKÝ, Pavel ČERMÁK, Jaroslav DOUBEK, Antonín DREXLER, Daniel DROBNÝ, Jaroslav DVOŘÁK, Zdeněk FALTYS, Petr FUTERA, René GLOS, Petr HOLEČEK, Aleš IZÁK, Miloš JANDUS, Jiří JOKL, Robert KAMENICKÝ, Josef KOSTELECKÝ, Martin KOŠŇAR, Jan KOVAČKA, Václav KREJČÍ, Roman KŘENEK, Martin LACINA, Leoš LINKA, Martin MAŇÁK, Pavel MAREŠ, Ladislav MORAVEC

1989 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Urban

Petr MÜLLER, Daniel PINKAS, Pavel PODLIPNÝ, Richard POLICHT, David POMICHÁLEK, Otakar POSPÍŠIL, Pavel PREISZLER, Miroslav PRÖLLER, Tomáš RYŠAVÝ, René SEBERA, Miloslav SLÁNSKÝ, Lubomír SMRŽ, Petr STÁREK, Radovan STŘÍTESKÝ, Martin ŠTOK, Miloslav ŠULC, Kamil TATAR, Petr ULRICH, Jiří VÁCLAVÍČEK, Karel VÁŇA , Otto VINAŘ, Martin VLČEK, Antonín VONDERKA, Petr VONDRÁČEK, Jan ZAKOUŘIL, Milan ZBORNÍK

1988 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miroslav Janovský

Slavomír BERAN, Karel BÍLEK, Karel BLAŽEK, Antonín BLOMER, Erik BRENNER, Ota BURŠÍK, Karel ČERNOHOUS, Ladislav ČÍŽEK, Tomáš DOHNANSKÝ, Zdeněk FAJFR, Radek FRIEDL, Josef FRIML, Josef HALTUF, Martin HART, Petr HNÍZDO, Josef HOLÍNKA, Milan HONCŮ, Petr HORÁK, Petr HRADILÍK, Jan HRON, Tomáš JIRÁNEK, Radek KARÁSEK, Robert KAVÁN, Karel KINZEL, Vít KLIMEŠ, Daniel KONRÁD, Karel KUBIŠTA, Otto KUČERA, Dušan KUPČEK, Luděk KUŘÍK, Jiří KYLAR, Jaroslav MACOUN, Vladimír MAISSNER, Oldřich NERMUŤ

1988 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Josef Piňos, Ing. Roland Wiesner

Petr CHRUDIMSKÝ, Miroslav MACKOVČÍN, Radek MAJERČIN, Jiří MAREK, Luděk MAZÁNEK, Pavel MODRÁČEK, Pavel NOVÁK, Jaroslav PAVLŮ, Pavel PECHEREK, Karel PILÍK, Marcel PLACHÝ, Jiří PLESKAČ, Radek POKORNÝ, František POŠÍK, Jiří RICHTER, Milan RYBÍN, Jan ŘÍHA, Martin SALÁT, Petr STEČÍNSKÝ, Vladimír STRNAD, Václav SVOBODA, Svatopluk ŠEDIVÝ, Marcel ŠUPÍK, Roman VÁCHA , Radek VANĚK, Lukáš VAŠINA, Otto VIHAN, Miroslav VRUBEL, Jan VYDRA, Stanislav ZVĚŘINA, Petr ZVOLÁNEK, Martin ŽLÁBEK

1988 C - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Luboš Tomek

Vladimír ARCHLEB, Josef DAVIDÍK, Vilém HORÁČEK, Václav JAKEŠ, Roman JAROŠ, Pavel JIŘIČKA, Roman KOSTELECKÝ, Jan MRKOUS, František NOVÁK, Roman SEDMÍK, Luboš STRNÁDEK, Jan SYCHRA, Daniel VLKANOVA

1987 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Bucek, Ing. Jana Bucková

Ivan BAMBUŠKAR, Miloš ČÁSLAVSKÝ, Petr ČECHURA, Petr ČERVINKA, Jiří EICHLER, Josef FENDRYCH, Miroslav FRANC, Tomáš HEJDA, Michal HONC, Jaroslav HOŠTIČKA, Miroslav HÜBNER, Miroslav JABŮREK, Petr JAKUBEC, Boleslav JELÍNEK, Milan JELÍNEK, Eduard JENICKÝ, Martin KÁPIČKA, Tomáš KAŠPAR, Jan KEJZLAR, Kamil KŮLA, Václav KOČÁRNÍK, Josef KOČMÍD, Jaroslav KOLAŘÍK, Milan KUNA, Rudolf KUNTA, Petr KYNCL, Radek LANČ, Miloslav LOUDA, Jaroslav LUČAN, Jaromír OBROVSKÝ, Jiří SEHNOUTEK, Pavel VONDRA

1987 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Valkoun

Ivo MÁDLE, František MALINA, Lukáš MELICHAR, Jaroslav NOVÁK, Zdeněk NOVOTNÝ, Jan PAVELKA, Miroslav PELICHOVSKÝ, Jan PRCHAL, Jaroslav PULPIT, Petr RADA, Miloslav SAHULA, Jaroslav SEMERÁK, Ladislav SEVERA, Jiří SOUČEK, Petr STAČEK, Štěpán STANICKÝ, Martin STRAŠLIPKA, Jaroslav SUCHOCHLEB, Dušan ŠEPS, Pavel ŠOLC, Pavel ŠORAL, Václav ŠTASTNÝ, Karel ŠTEFAN, Jiří ŠTOLBA, Petr ŠULC, Mojmír VACA, Karel VACH, Petr VALER, František VLACH, Petr ZARŽICKÝ, Aleš ZBUDIL

1986 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Dr. Ing. Eugen Král, CSc.

Miroslav BERGMANN, Jiří DANIHELKA, Jan DVOŘÁK, Tomáš DVOŘÁK, Tomáš FRÜHBAUER, Martin HAMÁČEK, Jiří HAVEL, Jiří HOŠTIČKA, Jan HRADECKÝ, Michal ILKO, Igor JUVČENKO, Milan KADLEC, Zdeněk KALAŠ, Miroslav KALÁŠEK, Josef KALINA, Pavel KARAS, Karel KLADIVO, Radek KLOZ, Jiří KOHOUT, Bohuslav KRČMÁŘ, Jiří KRONĎÁK, Miloš KŘÍŽ, Radek KŘÍŽ, Igor KUBIZNIAK, Karel LANŽHOTSKÝ, Petr LUKÁŠ, Zdeněk MAIXNER, Tomáš MAZÁNEK, Miloslav VACH

1986 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Roland Wiesner

Julius MEDE, Michal MERVART, Pavel NADRCHAL, Petr NĚMEC, Martin OPLETAL, Jakub OTMAR, Jiří PÁLA, Jan PATZELT, František POSPÍŠIL, Josef REICHENBERGER, Roman RIEČIČIAR, Vilém RUCKI, Martin RUDOLF, Libor SEHNOUTEK, Robert SKOČEK, Jiří SNÁŠEL, Jiří ŠIMEČEK, Karel ŠIMEK, Miroslav ŠMERDA, Roman ŠMÍDL, Roman ŠONKA, Antonín ŠPINLER, Josef ŠVESTKA, Vladimír TEICHMAN, Roman TYDLITA, Pavel URBAN, Vojtěch VARGA, Jiří VĚTROVSKÝ, Zdeněk VRÁTIL, Josef ZILVAR, Jan ZLATOHLÁVEK

1985 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Břetislav Hofman

Miloš BALÁK, Petr BARTÁK, Karel BLAŽEK, Jaroslav DOLEŽÁN, Jaroslav FIALA, Zdeněk HÁJEK, Tomáš HAVELKA, Jiří HNÍK, Zdeněk HOLICKÝ, Petr HORNOF, Jan HŘEBAČKA, Petr CHAROUSEK, Vít JANKŮ, Petr JOHANA, Josef KADLEC, Petr KAŠPAR, Oldřich KOBER, Ladislav KOZÁK, Petr KUBÁT, Tomáš LIEBICH, Petr LYER, Zbyšek MAREK, Václav MORC, Martin MRŇÁK, Milan NEJEDLÝ, Zdeněk ODVÁRKA, Zbyněk OPLIŠTIL, Kamil PAPEŽÍK, Vladimír POP, Tomáš PRCHLÍK, Václav ŠEBEK, Pavel VOJTÍŠEK

1985 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Matějka, Ing.Ladislav Šimerda

Bořek BENEŠ, Martin ČÍŽEK, Martin DVOŘÁK, Milan DVOŘÁK, Zdeněk HAVRÁNEK, Jan HAVRDA, Petr HRNČÍŘ, Lukáš JANDÍK, Miroslav JUNK, Václav KAŠPAR, Josef KRAUS, Josef KUČERA, Petr LAŠTOVIČKA, Ladislav MACEŠKA, Jiří MEWALD, Ivo NOVÁK, Leoš PÁLENÍČEK, Hubert POLONČEK, Libor POSPÍŠIL, Roman REIF, Radek ROSSL, Lubomír SEGEŠ, Radek SMUTNÝ, Milan ŠKOP, Jaroslav ŠVESTKA, Ivo TEICHMAN, Petr TROJAN, Jan TROUTNAR, Rudolf ŽIDEK

1984 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Josef Piňos

Kamil BÁRTL, Pavel BRODIL, Václav BROŽ, Jiří ČERNÝ, Luboš ČERNÝ, Jiří HAVRDA, Roman HORÁČEK, Miroslav KOHL, Vladimír KŘÍČEK, Pavel LANGER, Pavel LAŠTŮVKA, Jiří LUKŠÍK, Vratislav MANSFELD, Jiří MARHOLD, Jan NEŤUKA, Jan NOVOTNÝ, Miroslav OUBRECHT, Miroslav PAVLÍČEK, Jan PAZOUREK, Pavel POCHOP, Jiří RŮŽIČKA, Pavel RYBIČKA, Pavel URBAN, Hynek VODOLÁN, Milan VYDRA, Pavel ŽELÍZKO

1984 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Václav Fojt, PhDr. Jiří Uhlíř

Tomáš AULICKÝ, Miroslav BERÁNEK, Zdeněk HORČIČKA, Josef HOŘEJŠÍ, Josef JARKOVSKÝ, Vojtěch KRATOCHVÍL, Petr KRYSTÍN, Jan KUBÁT , Petr KUNZ, Martin LUKEŠ, Jiří MACOUN, Jan MARGOLUS, Miroslav MATĚJKA, Miroslav MIKAN, Václav MRÁZ, Roman PEŠEK, Petr PICHA, Jaroslav STŘEDA, Milan ŠTILLER, Pavel ŠUDONA, Martin TOMEŠ

1984 C - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Luboš Tomek

Jan ADÁMEK, Oldřich BÍLEK, Lubor BUBENÍK, Martin CULEK, Přemysl ČINČERA, Jiří FUSEK, Karel GREGOR, Daniel HROBAŘ, Zdeněk CHMEL, Vlastimil KOKEŠ, Petr KROUŽEK, Petr KVÁČA, Stanislav NYDRLE, Michal PĚNIČKA, Martin PICHL, Petr PRADÁČ, Petr SLAVÍČEK, Václav SOLAR, Vladimír ŠMÍD, Dušan VOSÁHLO, Aleš ZELENÝ

1983 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jana Bucková, Ing. Josef Valkoun, Ing. Antonín Peterka

Jan DUDA, Radek GABRHEL, Václav HANUS, Miroslav HERMAN, Petr JANDA, Jiří KAŠPAR, Jan KOKRHOUN, Josef KOPECKÝ, Hubert KRÁL, Jan KRÁL, Václav KUŽEL, Radek LANGHAMMER, Tomáš LOCHMAN, Vratislav MAREŠ, Jan MIRSKÝ, Pavel MLYNÁŘ, Pavel MUNZAR, Vladimír NEJEDLÝ, Jiří POLÁČEK, Martin POLMA, Martin RADOUCH, Petr SEJKORA, Josef SEMRÁD, Milan SOLDÁN, Martin STOLÍN, Jaroslav STRÁNSKÝ, Jan SVOBODA, Jaroslav ŠIMEK, Roman ŠIMEK, Pavel UCHYTIL, Miroslav VODEHNAL, Karel VOŇAVKA, Jiří ZAMASTIL

1983 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miroslav Janovský

Petr BABICKÝ, Milan DAŘINA, Petr FARSKÝ, Jiří FIŠERA, Miloslav CHMEL, Karel KAČEROVSKÝ, Luboš KAŠÍK, Radek KOŠATKA, Josef KOVÁŘ, Michal KOZÁR, Jaroslav KUČERA, Petr KURFIRST, Petr MÁCHA, Robert MAREŠ, Jaroslav MAZAL, Jan MEJSNAR, František MICKA, Pavel MRVA, Zdeněk OPATRNÝ, František PROCHÁZKA, Jan PŘEHNIL, Jiří PŮČEK, Jiří RAJS, Jan ROUSEK, Ivan ŘEZÁČ, František SEJTKO, Zbyněk SLÁDEK, Martin STRUHAŘ, Jaroslav SVOBODA, Martin TLÁSKAL, Václav UHLÍŘ, Jan VONDRA, Leoš ZAVŘEL, Stanislav ZNAMENÁČEK, Petr ŽIHLO

1982 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Bucek, Ing. Jaromír Sixta

Tomáš BEJBL, Petr BIČÁK, Hynek BÍLÝ, Pavel CINGR, Pavel DOSTÁL, Jan FERKL, Michal GEJDOŠ, Lubomír HLAVÁČEK, Jaroslav HRUBEŠ, Petr HRUŠKA, Vítězslav CHALUPECKÝ, Miroslav JANKOVSKÝ, Ladislav KOHOUTEK, Ladislav KOSEJK, Jiří KVASNIČKA, Jan MALČÁK, Bohumír NIKL, Jiří PECINA, Miloslav PLASS, Milan PRÁŠIL, Ivo REJZEK, František SLAVÍK, Leoš STRNAD, František ŠANDERA, Miroslav ŠTĚPÁNEK, Martin VACKE, Jiří VALEŠ, Jaroslav VANÍČEK, Josef VAVŘÍK, Vratislav VLASÁK, Vladimír VYSKOČIL, Kamil VYSLYŠEL, Jiří ZAJÍC, Martin ZÁLESKÝ, Jiří Jůna

1982 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Zbyněk Moravec

Pavel BOHNISCH, Jiří ČERNÍK, Luděk DLOUHÝ, Ladislav DUDLA, Luboš DVOŘÁČEK, Miloš FIKAR, Vlastimil FILIP, Vítězslav FROUZ, Jan HAKL, Štefan HORÁČEK, Pavel HOVORKA, Pavel JANÁČEK, Jiří JANATA, Petr JÍRA, Pavel JIRSA, Svatopluk KADLEC, Roman KOULA, Jaroslav KUČERA, Ivo KUDELA, Ivo MACHOVIČ, Jiří MARTIN, Tomáš MILATA, Martin NEJEZCHLEB, Jiří NEUHOFER, František NEZNAJ, Petr NOVÁK, Rostislav NUNVÁŘ, Jan ONDRÁČEK, Luděk PROUZA, Eduard RYKR, Pavel ŘEZNÍČEK, Jiří SKÁLA, Jiří SOUKUP, Petr ŠKOP, Vladimír VONDRÁK, Pavel ZÁZVORKA, Zdeněk ŽÁRA

1981 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Valkoun

Petr ČECHOTOVSKÝ, Jiří ČERMÁK, Pavel DOSTÁL, Josef DROBNÝ, Jindřich FILIPI, Libor HROMÁDKA, Jaromír JOHN, Miloslav KŇOUREK, Radovan KOPEČNÝ, Jarmil KREJSA, Milan KULHÁNEK, Jiří KŮRA, Ivo MAJVALD, Miroslav MIKESKA, Stanislav MIŠKA, Libor NOVÁK, Libor PAVLIŠ, Jaromír POSPÍŠIL, Jaromír PROKOP, Jiří SEDLÁK, Jiří SEMERÁK, Pavel SLEZÁK, Lubomír SOUKUP, Jiří ŠMÍDA, Miroslav ŠPAŇKO, Martin ŠRAJER, Radek VESELÝ, Jiří VÍTEK, Jiří ZATLOUKAL

1981 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Dr .Ing. Eugen Král, CSc.

Petr BLÁHA, Libor DOSTÁL, Stanislav EIGLER, Milan GREGOR, Jan HETVER, Jiří HOLÝ, Roman HOUDA, Václav HROMAS, Petr CHOMÁT, Jiří JAROLÍMEK, Jiří KAFKA, Václav KOMÁREK, Radek KORDAČ, Martin KOŠNER, Oto LASÁK, Richard LENGÁL, Vladimír LOUDA, Miloš MAREK, Josef MICHAL, Jan MICHALEC, Petr MIKULUVKA, Jiří NOVÁČEK, Luboš NOVÝ, Antonín PAJER, Zdeněk PATZELT, Libor PĚNIČKA, Petr VALAPKA, Ivo VESELÝ, Václav VOHANKA, Ivo VOLTR

1980 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Břetislav Hofman

Karel BLAŽEK, Milan CELLAR, Zdeněk DVOŘÁK, Lubomír GRUND, Luboš HENZL, Ivo HRADECKÝ, František HRON, Vasil HUTNÍK, Petr KAMENÍK, Alois KNAP, Jan KREJCAR, Karel KUBEČEK, Vladimír KULHÁNEK, Pavel METELKA, Zdeněk NEVOLE, Josef NOVOTNÝ, Pavel PEKAŘ, Jan POKORNÝ, Jaroslav RESL, Oldřich STEJSKAL, Zdeněk STEJSKAL, Otto ŠKVRNA, Vladimír ŠORF, Jaroslav TESKA, Ladislav VESELOVSKÝ, Jaroslav VÍTEK, Jan VOSÁHLO, Jindřich VRABEC, Luděk ZAJÍC, Stanislav ZAVŘEL

1980 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Vladimír Mimra

Jan BANK, Josef BENEŠ, Josef DLOUHÝ, Jiří DUNDA, Václav GREGOR, Josef HOJNÝ, Jindřich HURDÁLEK, Miroslav HYNEK, Roman KOLÁŘ, Petr KŮS, Jiří MACHÁNĚ, Aleš MEDLIN, Vladimír MRKOS, Josef NOVÁK, Vladimír PEK, Pavel PILAŘ, Václav PLESKAČ, Josef PLÍŠEK, Lubomír PLOCEK, Stanislav RŮŽEK, Josef ŘEHÁK, Martin SMOLA, Jiří STANĚK, Zbyšek STIBOR, Petr SUK, Jiří ŠLIK, Jaromír ŠMEJCKÝ, Václav ŠPONIAR, Václav ŠTEFAN, Zdeněk VĚCHET, Petr ZEMAN

1979 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Luboš Tomek

Julius ANDĚL, Milan BLAŽEK, Jaroslav BLAŽÍK, Zdeněk BREJCHA, Vladimír ČERNOHOUS, Jiří ČIHÁK, Jiří DERNER, Miloš DUDYCHA, René FERKL, Jaromír FLEKAL, Jiří HEJGRLÍK, Jan HEJZLAR, Jindřich HUSÁK, Jaroslav CHOTĚNOVSKÝ, František JELÍNEK, Zdeněk JEŽEK, Pavel JIRKŮ, Vladimír KOLMAN, Luboš KOSTKA, Miloš KOŽINA, Pavel KUŽEL, Zdeněk LAŠTOVICA, František MARTINEC, Jan MATZKE, Jiří NOVÁK

1979 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Antonín Peterka

Jiří JŮN, Milan NOSÁL, Vojtěch OBRUČA, Vladimír ONDŘÍČEK, Jiří PEŠÍK, Vilém PLAČEK, Jaromír POSPÍŠIL, Martin POSTULA, Bohumír RELLICH, Jiří ROLEČEK, Ladislav ŘEHKA, Jan SANIGA, Richard SLABÝ, Rostislav SOPOUŠEK, Radko TABULKA, Zdeněk TOMÍŠEK, Petr TŘEŠŇÁK, Jiří TÝR, Vilém URBÁNEK, Jiří VANŽURA, Pavel VEJNAR, František VEVERKA, Jiří VILDUNK, Jiří VINKLER, Jaroslav ŽÁK

1978 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Josef Piňos

Zdeněk BALCAR, Drahomír BEDNÁŘ, Miroslav BEŇO, Jiří BERAN, Tomáš BESTA, Josef BOHATA, Cyril ČANIGA, Miroslav DOUŠA, Vladimír DREXLER, Jiří DUFKA, Miroslav DYMEŠ, Vladimír FUKA, Zdeněk GRABNER, František HANUS, Petr HENNRICH, Otakar HLAVSA, Jaroslav HONCŮ, Zbyněk HROMEK, Miloslav HŘÍBEK, Miloš KAZDA, Zdeněk KHOL, Pavel KLIMEŠ, František KOLÍN, Jiří KONOPÁČ, Josef KOPAL, Jaroslav KOUKOL, Jiří KROULÍK, Vítězslav KRYSTÝN, Milan KUBEC, Jaroslav KURC

1978 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jana Bucková, Ing. Jaromír Sixta

Milan KURKA, Josef MARTÍNEK, Václav MELNYK, Hubert MORAVEC, Ivan NĚMEČEK, Pavel NĚMEČEK, Luděk NOVÁK, Vratislav NOŽÍŘ, Jaromír PĚNKAVA, Jiří POSPÍCHAL, Libor PROUZA, Jan PRŮCHA, Pavel RENSA, Pavel RODR, Jiří ŘÍHA, Miroslav SACKÝ, Miroslav STUDNIČKA, Jan SUCHOMEL, Jiří ŠICHTA, Josef ŠPAČEK, Štefan ŠTĚPNÍK, Lubomír ŠTÍCHA, František ŠVAŇHAL, Milan THEIMER, Pavel TREJTNAR, Miroslav VARGA, Jaroslav VEJVODA, Pavel VOBORSKÝ, Vladimír VYHNÁLEK, Ervín ZIMÁNI, Josef ŽĎÁRSKÝ

1977 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Božena Karmínová

Pavel BÁRTA, Vlastimil BARTOŠ, Vladislav BERKA, Josef BYLINA, Vladimír ČECHOTOVSKÝ, Alois ČERNÝ, Jan ČIHÁK, Jan DATINSKÝ, Josef GALLO, Kamil HAVLÍČEK, Petr HEJKAL, Milan HOZÁK, Milan HRADIL, Vladimír HRUBEŠ, Michal HRUŠKA, Jaromír HUBENÝ, Radomír CHARVÁT, Miroslav JANČÍ, Jaroslav JINDRÁK, Vladimír KAMENSKÝ, Aleš KOBR, Zbyněk KRULICH, Josef KRUML, Petr VLASÁK, Ivo ČERVENKA

1977 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. František Matějka, Ing. Zbyněk Moravec

Milan MÁCHAL, Bohumír MACHATA, Josef MARKVART, Vladimír MAŠEK, Zdeněk NÝČ, Zdeněk PĚKNÍK, Miroslav PODOLSKÝ, Jaroslav PRŮCHA, Luděk RYBKA, Pavel RYBKA, Vladimír SEDLÁČEK, Miroslav SKÁLA, Jiří STANĚK, Václav STRÁNSKÝ, Václav SVOBODA, Jaroslav SÝKORA, Miroslav ŠRŮTEK, Milan TOMÁŠ, Petr TREJBAL, Jaroslav VANÍČEK, Miroslav VLÁŠEK, Karel WEBER, Jiří ŽABKA

1976 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Valkoun

Jiří ADAM, Vladimír BLAHUT, Pavel BROŽ, Josef BRUNCLÍK, Antonín BUREŠ, Zdeněk ČERNÝ, Václav HANF, Josef HAVLÍČEK, Miroslav HAVLÍN, Josef HLADÍK, Miloš HOFERKA, Pavel JEŠINA, Jan JŮNEK, Roman KAŠPAR, Miloslav KOTAS, Jan KREJZA, Zdeněk KŘÍŽ, Zdeněk KUBÁT, Jan KUŽELKA, Jan LIBERT, Stanislav MARYŠKO, Miroslav MERKL, Zdeněk MRKAČEK, Pavel MUSIL, Josef NEŽERKA, Jiří NOHEJL, Ladislav Hrubý

1976 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: PhDr. Jiří Uhlíř

Petr JÄGER, Václav NOVÁČEK, Vítězslav NOVOTNÝ, Zdeněk PÁCHA, Julius PEKÁREK, Vojtěch SLÓWIK, Jaroslav SLUKA, Antonín SVOBODA, Milan SVOBODA, Vítězslav SVOBODA, Jan ŠVEC, Ondřej TÁBORSKÝ, Rudolf TŮMA, Stanislav URBAN, Zdeněk VALEŠ, Vladimír VANCL, Antonín VANŽURA, Jaromír VÁVRA, Miloš VICHR, Stanislav VINOPAL, Josef VÍTEK, Jan VOBOŘIL, Karel VODIČKA, Jaroslav VOKOUN, Narcis VONDRÁČEK, Richard ZÁKLASNÍK

1975 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Břetislav Hofman

Luděk BÁRTA, Jaroslav BARTOŠ, Lubomír BOHÁČ, Vladislav CERMAN, Karel CIHLÁŘ, Jiří ČERNÝ, František DEJNOŽKA , Jan DEUS, Jaroslav DOSTÁL, Vratislav FERDA, Milan FÜRST, Pavel HÁJEK, Vladimír HAVIÁR, Stanislav HOLOUBEK, Jiří HOLÝ, Jiří HOTMAR, Ladislav HROMÁDKO, Jiří CHLÁDEK, Karel KARLÍK, Karel KASTEL, Miloš KOUDELKA, Petr KOUKAL, Luděk KRÁSA, Oldřich KRAUS, Milan KRTIČKA, Karel KRYŠPÍN

1975 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jindřich Vojtěchovský, Ing. Jaromír Sixta

Miroslav KOVÁŘ, Jan KUBELKA, Karel KYMLA, Jiří LOUDA, František MACHÁČEK, Karel MOISL, Vladimír MYŠÁK, Radko NOVOTNÝ, Zdeněk PAPÍK, Petr PIVOŇKA, Stanislav PLECHÁČ, Josef PŘIKRYL, Jaroslav RŮŽIČKA, Josef SKRBEK, Jiří SOUČEK, Jiří SOUKUP, Václav SŮRA, Josef ŠAFRÁNEK, Pavel ŠEDA, František ŠUBR, Milan ŠVEHLA, Miroslav TÁZLAR, Štěpán VÁVRA, Milan VÍCH, Zdeněk VODIČKA, Ladislav VODVÁRKA, Jan ZÁKLASNÍK, Josef ZDECHOVAN

1974 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel Ing. Zbyněk Moravec

Radomír DEBNÁR, Alois GRUNDMANN, Josef HLINÍK, Václav JELÍNEK, Milan JIŘIŠTA, Petr KAFKA, Zdeněk KALITA, Jindřich KOVÁŘ, Miroslav KRÁTKÝ, Rudolf LEITGEB, Vratislav ONDRÁČEK, Karel PÁCHA, Karel PROCHÁZKA, Jiří SLÍPKA, Miloslav STRÁNSKÝ, Zdeněk ŠANDA, Miroslav ĎOUBAL, Stanislav VACEK, Jan VALENTA, Jaromír VAŠÍČEK, Milan VEBER, Ladislav VÍŠEK, Milan VOJTAS, Jiří VRBA, Zdeněk VYMLÁTIL

1974 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Vladimír Mimra

Pavel BEZDĚK, Jaroslav CHOCHOLA, Petr KAŠE, Jan KOCMAN, Jan KOSINKA, Pavel LÁNSKÝ, Jiří MARŠÍK, Josef MATOUŠEK, Ivan NEŠETŘIL, Antonín PELC, Leoš PELC, Milan RÁZEK, Zdeněk RÉRYCH, Jaroslav SKÁKAL, Jiří STROLENÝ, Jan SUTNER, Jaroslav SVATÝ, Pavel ŠEJNOST, Josef ŠPACHMAN, Jiří ŠTĚCH, Jan ŠTOLFA, Josef VOSÁHLO, Jan ZÁHEJSKÝ, Jan ZÁPOTOCKÝ

1973 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jana Bucková, Ing. Antonín Peterka

Miroslav BURIAN, Jaromír CIHLÁŘ, Antonín HADINGER, Ladislav HOLČÁK, Josef JON, Antonín KAUCKÝ, Pavel KOLÁŘ, Pavel KUBIŠTA, Jindřich LITOMISKÝ, Josef LOVENHOFER-SLOUP, Vladimír MACHÁČEK, Josef MACHALICKÝ, Jaroslav MELOUN, Zdeněk MELŠA, Pavel NEUBERT, Ladislav PECHÁČEK, Zdeněk POCHOP, Bohuslav PROKŮPEK, Mikuláš ŘÍHA, Tomáš ŘÍHA, Jindřich SALČÁK, Milan SOLOVINSKÝ, Josef SVOBODA, Vladimír ŠMIDBERSKÝ, Jaroslav ŠTEFL, Václav VOLF, Jan VOMOČIL

1973 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Bucek, Ing. Jaromír Sixta

Zdeněk BLAHNÍK, Petr BLECHA, Václav BUBEN, Jan BUBLA, František ČECHLOVSKÝ, Ctirad DOSTÁL, Pavel DRBOHLAV, Jaromír GEBAS, Jan HALÍŘ, Miroslav HÁP, Tomáš HRUBEC, Jaroslav HUDEC, Jiří CHALOUPKA, Věroslav KOPP, Jaroslav PROKEŠ, Miroslav RADOUŠ, Aleš RAMBOUSEK, Jiří REZLER, Miloš RICHTERMOC, Petr ŘÍHA, Lubomír STARÝ, Jaroslav ŠKOLNÍK, Vlastimil ŠMÍD, Jindřich ŠOLC, Antonín ŠRÁMEK, Stanislav VRANÝ

1972 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miroslav Janovský, Ing. František Matějka

Luboš BÁRTA, Vlastimil COPKO, Vladimír CUPÁK, Josef DEJNOŽKA, Bohumil DVOŘÁK, Vladimír JANEČEK, Lubomír JIŘIŠTA, Miloš KLEINER, Jaroslav MALÁT, Henry MANDYS, Ladislav MICHL, Zdeněk MORKES, Zdeněk NAVRÁTIL, Jaroslav NEVYJEL, Jaroslav RAŠÍN, Václav RYBA, Otakar ŘÍHA, Karel SCHNURPFEIL, Miloslav STEJSKAL, Jan SYROVÝ, Jan TIPNER, Josef TRNĚNÝ, Jan TVRDÝ, Miroslav ULMAN

1972 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Karel Kolofík

Pavel BENEŠ, Jiří BERAN, Karel BINTER, Václav DRÁPALÍK, Karel FOUČEK, Miloš IZÁK, Jiří KONÍČEK, Petr KOŠELJA, František MORAVEC, Jiří MYSLIVEC, Bedřich NAVRÁTIL, Vojtěch NIEDRLMERTL, Ivo SEIFERT, Josef SIXTA, Jiří STŘÍBRNÝ, Pavel ŠALANDA, Josef ŠEJNOHA, Jan ŠÍDA, Miroslav ŠMÍD, Pavel ŠTĚTINA, Milan ULRICH, Petr VEJVODA

1971 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: PhDr. Jiří Uhlíř

Zdeněk BEDŘICH, Petr BLAHNA, Zdeněk BROJÍR, Josef BUREŠ, Jarmil CEMPER, Václav ČERNÝ, Josef FRIŠ, Tomáš GROSS, Josef HERMAN, Bohuslav KOČICA, Miloslav LÁNSKÝ, Josef MAREK, Pavel MARHAN, Jiří MATOUŠEK, Josef MENOUŠEK, Ivan NĚMEC, Radoslav NEPILÝ, Vladimír PECHMAN, Jaromír PEŘINA, Jan RISLER, František SLAVÍK, Josef STANISLAV, Čestmír ŠEDIVÝ, Aleš ŠINDLER, Zdeněk ŠKODA, Ladislav ŠLECHTA, Josef TUREK, Jaroslav UDLÍNEK, Jan VČELÁK

1971 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Josef Piňos, Ing. Josef Valkoun

Jaroslav ADÁMEK, Jiří ANDRLE, Rostislav CACEK, Miroslav GROH, Jiří HÁJEK, Zdeněk HEINZEL, Vladimír IZÁK, Miroslav JARUŠEK, Vladimír KNOTEK, Hanuš KOVARŽ, Jaroslav KRAJCR, Josef KROTKÝ, Jiří KULHAVÝ, Jaroslav NÁGL, Josef NEKOVÁŘ, František NĚMEČEK, Petr NOVÁK, Miroslav PEKÁREK, Miroslav PEPRNÝ, František PLÍŠEK, Josef PODBOROŽNÝ, Jiří POHOŘSKÝ, Pavel REMEŠ, Jiří STANĚK, Pavel ŠABAKA, Luděk ŠÍR, František UHER, Vlastislav VLK, Karel VLNATÝ

1970 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jana Bucková, Ing. Jaromír Sixta

Oskar BOTHA, Josef BUREŠ, Josef ERNST, Richard FIALA, Michal GIRGEL, Pavel HEŘMAN, František HLŮŽE, Miroslav HOLZBACH, Jaromír HOUT, Pavel HRAZDIL, Ivan HULA, Jan KORBELÁŘ, Otakar KOŠTEJN, Dušan KRATOCHVÍL, Milan KUBÁT, Jaroslav LEVÝ, Bohumil LOULA, Jan MATERNA, Jan MORAVEC, Jaroslav MORAVEC, Václav POHL, Jaroslav POVA, Vojtěch ŘEHÁK, Miloslav STRNAD, Dušan ŠIMON, Miloslav ŠIMON, Jiří ŠVEC, Miroslav VÁVRA, Josef VOBORNÍK, Jaroslav VOJÁČEK

1970 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Břetislav Hofman

Jiří BERAN, Jiří BRANRA, Josef BUŠEK, Miloš ČAPEK, Jiří DOLLINK, Josef KARÁSEK, Miroslav KORTAN, Jiří KRÁL, Pavel KRATOCHVÍL, Milan MALÍNSKÝ, Lubomír NÝVLT, Jan PAČAVA, Antonín PETERKA, Jiří PRŮŠEK, Michal ŘEHÁČEK, Stanislav SAMEK, Jiří SOBĚSLAV, František ŠEMÍK, Josef ŠIKA, Miroslav TVRDÍK, Jaroslav VOHÁŇKA, Jan VOKURKA, Jaroslav ZDRAŽIL, Petr ZIML

1969 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Antonín Peterka

Václav ADAM, Pavel BÍLEK, Hubert BRAUN, Josef BRZÁK, Miroslav BULUŠEK, Jindřich ČEPELÁK, Miroslav DEJMEK, František DOLENSKÝ, Antonín DOLEŽAL, Štefan FIALA, Jiří FRITZ, Karel HOCHMAN, Richard HORÁČEK, Zdeněk HORÁČEK, Karel HRDINA, Jaroslav HROUDA, Pavel HUŠEK, Josef JANDA, Jiří JŮZA, Jaroslav KAISER, Jiří KOS, Jaroslav KOULA, Václav KUBÁČ, Jaroslav KUBIŠTA, Jaroslav KUČERA, Jaroslav LINHART, Pavel LOPATÁŘ, Pavel MACEK, Jaroslav MATIČKA, Petr MINÁŘ

1969 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jindřich Vojtěchovský

Hubert HAINZ, Miloš KOZÁK, Jan MATĚJKA, Josef MÜLLER, Pavel NOVÁK, Josef NOVOTNÝ, Stanislav OVESNÝ, Bohuslav PAVLATA, Pavel PAVLIŠ, Miroslav PAVLŮ, Karel PEŘINA, Robert POLONČEK, Radomír POPLUŽNÍK, Pavel POSPÍŠIL, Josef POVOLNÝ, Ladislav PROUZA, Josef RUBEŠ, Václav SOUKUP, Jiří ŠEBEK, Vladimír TOMŠA, Oldřich TRUNEČEK, Pavel TUPEC, Miroslav URBAN, Jan VACEK, Gustav VANĚK, Václav VIDUNA, Antonín VRZAL, Ivan ZDENĚK, Václav ŽÁK

1968 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Jan Bucek

Lubomír BEDNÁŘ, Jiří BÉM, Josef BOHUNĚK, Ladislav BROUČEK, Jaroslav ČMEJLA, Václav DANDA, Zdeněk EZER, Ivan FIDLER, Václav FOJT, František FUGL, Pavel FUKAR, Vratislav HANZÍK, Jan HARTMAN, Jiří HEMERKA, Ivo HONZÁK, Jaroslav HRDINA, Ladislav HRNČÍŘ, Jan HROMEK, Jiří CHOCHOLA, Jaromír JEŽEK, Vlastimil JIROUSEK, Jaroslav JUNEK, Josef KOČMÍD, Jaroslav KOCHMAN, Jaroslav KONOPÁSEK, Jaromír KRATOCHVÍL

1968 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Zdeněk Poleno, Ing. Josef Valkoun

Michael KUBÁČ, Oldřich KUBÍČEK, Ladislav LAŠEK, Jaroslav LERCH, Jiří LODR, Jan MAREK, Milan MARŠÁLEK, Pavel MATĚJÍČEK, Vojtěch OLIVA, Jan PALEČEK, František POLÍVKA, Jaroslav PROKOP, Jaroslav PŮLPÁN, Mikuláš ŘÍHA, Ladislav SOCHOR, Rudolf STAŇO, Jindřich STILLER, Zdeněk ŠIMŮNEK, Jaroslav ŠKOP, Vladimír ŠORAL, František ŠTURSA, Karel ŠTURSA, Jaroslav ŠULC, Otakar VANĚK , František VOBORNÝ, Luboš VOSTRČIL, Jaroslav ZÁKRAVSKÝ, Jiří ZAPLATÍLEK

1967 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Karel Kolofík

Milan BARTÁK, Miroslav BAVOR, Milan BOLKOVEC, Vendelín ČÁP, Zdeněk DOUBEK, Josef DVOŘÁK, Jaroslav FANTA , Miroslav FEJFAR, Viktor FOLTÝN, Mojmír GRUND, Václav HLAVA, Zdeněk CHOMANIČ, Vladimír CHRAMOSTA, Petr JEŠÁTKO, Jan JINDRA, Miroslav JIRÁSEK, František JÓN, Jiří JUNGER, Pavel KARAFIÁT, Miroslav KETTNER, Zdeněk KOSAŘ, Josef KOSINA, Zdeněk KOUT, Petr KRÁTKÝ, Jaroslav KRAUS, Jan KULIČ, Miroslav KUNT, Jiří PÍCHA

1967 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. František Matějka

Václav LOUŽIL, Miloš MACH, Jan MACHATA, Ladislav NOVÁK, Antonín NOVOTNÝ, Václav NOVOTNÝ, Vojtěch PÁTEK, Jiří PAVLÍK, Pavel PERNÝ, Jaroslav PĚTIOKÝ, Václav PĚTIVLAS, Jan PETRŽÍLEK, Jiří PETŘÍK, Ivan PONEC, Vlastimil RAJNIŠ, Petr SEDLÁČEK, Josef SELIGER, Jindřich SOJKA, Vladimír STANĚK, Karel SVÁROVSKÝ, Stanislav SVOBODA, Karel ŠANCA, Alois ŠURÝ, Jan THOMAS, Čestmír TÜRB, Zdeněk UBIAS, Jaroslav VACEK, Petr VAJGL, Stanislav VANÍČEK, Jiří VOPELKA

1966 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Vladimír Mimra

Miloslav ABSOLON, František BÁRTL, František BEJČEK, Jaroslav BĚLÍK, Josef BERAN, Miloš BERAN, Jiří BLÁHA, Miroslav BROŽEK, Josef DAVID, Bedřich DRBOHLAV, Pavel EŠNER, Antonín HAUPT, Petr HLAVÁČEK, Otakar HOBL, Jiří HUŠEK, Antonín CHRTEK, Karel JANEČEK, Pavel JANŮ, Miloš JIŘIČKA, Vladislav KOLIÁŠ, Antonín KRIEGLER, Jaromír KUBÁNEK, Jiří KUBEČEK, Pavel KVASNICA, Tomáš LENFELD, Vladko LIBNAR, Jaroslav LUDVÍK, František LUKAŠÍK

1966 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: PhDr. Jiří Uhlíř

Karel CIFRAIN, Josef JIROTKA, Zdeněk LUKEŠ, Václav MACHEK, Čestmír MALÝ, Bohuslav MANDÁT, Jan MENCÁK, Pavel MORAVEC, Jiří NEFFE, František NOVÁK, Jiří PÁLA, Vladimír POLÁČEK, Jaroslav REISIG, Jiří RUDOLF, Milan RUPRICH, Josef SHRBENÝ, Erich SCHINDLER, Jáchym SCHULZE, Petr SKUHROVEC, Josef SPĚVÁK, Vladislav SUCHÝ, Rudolf SVATÝ, Josef SVOBODA, Josef ŠTEFKA, Václav ŠTÍBR, Jaroslav VÁNĚ, Jiří VANĚK, Ladislav VANĚK

1965 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Břetislav Hofman

Jiří BEČAN, Jan BERAN, Alexandr BLÁHA, Jiří BLAŽEK, Pavel BRADÁČ, Václav BREBURDA, Milan CIBULKA, Bohumil ČERMÍN, Jan ČERNÝ, Miloš DRNEC, Jaroslav HATAŠ, Jan HEGER, Werner HENTSCHEL, Oldřich HLÍZA, Karel HLUCHÁŇ, Jiří HOLATA, Jan HŘEBAČKA, Miloslav JANEČEK, Jaroslav JANKŮ, Renislav JELÍNEK, Josef KAISER, Stanislav KLÍMA, Jan KMOCH, Petr KRAKOVIČ, Josef KRČÁL, Vítězslav KREJČÍ

1965 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Bohumil Janský, Ing. Miroslav Janovský

Zdeněk KUŽEL, Václav KVIRENC, Václav KYRAL, Vladimír NAVRÁTIL, Vladimír NOVÁK, Ludvík ONDRYSKA, Mikuláš PÍČ-PETERKA, Petr PIŠÍN, Jiří PŘÍHONSKÝ, Ladislav PŮLPÁN, Vladimír SEIFERT, Jiří SCHWARTZ, Hubert SCHWEINEKER, Ladislav SKOČEK, Josef SPÍCHAL, Miroslav SVĚTLÍK, Aleš ŠKODA, Josef ŠTYCH, Josef VOLEMAN, Rudolf VOPAT, Václav VOZDA, František VRBA, Jiří ZACH, Antonín ZBYTEK, Josef ZILVAR

1964 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Ondráček, Ing. Jaromír Sixta

Josef ANDRLE, Vratislav BALCAR, Josef BRANDEJS, Václav BÜRGER, Jaroslav ČERNÝ, Antonín FILIPEC, Pavel HOŠMÁNEK, Zdeněk KAŠPAR, Václav KOLÁŘ, Karel KŘTĚN, Karel LAŠEK, Jiří LUDVÍK, Jiří MARVAN, Ivan MAZÁNEK, Zdeněk PAAR, Petr PAŤAVA, Jiří PETRDLÍK, Jiří PLECHÁČEK, Josef PRAŽÁK, Josef ŠTĚPÁN, Jiří VÁCLAVÍČEK, Petr VANĚK, František VANIŠ, Miroslav VLASÁK

1963 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Vlastimil Kučera, Ing. František Matějka

Karel BALÁČEK, Eduard BAUMGÁRTNER, František BOHÁČ, Václav BROŽ, Jan ČÍŽEK, Jaromír DVOŘÁK, Jaroslav FRÝBA, Lubomír HANUŠ, Josef HOĎÁK, Jan HROUZEK, Ivan JANOVSKÝ, Vladimír JIRÁK, Jan KLEČKA, Karel KNAP, Jaroslav KOBLÍŽEK, Miroslav KOŤÁTKO, Arnošt KOTEK, Josef KRÁČMAR, Jan KREJČA, Karel NEVLIDA, Jaroslav PAVLŮ, Josef PODLIPNÝ, Jaroslav ŠŮRA, Jiří ULVR, Miloslav VACH, Zdeněk VOŘÍŠEK, Zdeněk ZÁLIŠ

1962 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Ladislav Kyzlík

Karel AUGUSTIN, Jindřich BORŮVKA, Josef BURSA, Jaromír DOSTÁLEK, Ivan FÁZIK, Jiří JIRÁNEK, Milan JUKLÍČEK, Zdeněk KAREŠ, Pavel KEJZLAR, František KUDLÁČEK, Jiří KULDA, Jaroslav LÉBL, Alois LOUDA, Josef MACEK, Štefan MARCINIK, Jan PÁCAL, Vladimír PAUER, Josef PULDA, Jaroslav VENZARA, Josef VRTĚNA, Bedřich ZÍTKO

1961 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. František Matějka, prof. Miloš Doležal

František BURIÁNEK, Zdeněk ČERMÁK, Václav DALIBOR, Václav DOSTÁLEK, Zdeněk DROZEN, Petr EHRENBERGER, Karel HAJNA, Jiří HÝBL, Josef IZÁK, Vítězslav KAŠPAR, Oldřich LÁBEK, Vojtěch LANG, Jiří NOVÁK, Jiří RAJS, Václav ROUS, Jan SMUTNÝ, Vlastimil ŠŤOURAČ, Zdeněk ŠÍD, Jiří ŠTĚPÁNEK, Vlastislav ŠTĚPÁNEK, Josef TOMAN, Miroslav ZBUDIL, Jindřich ZEMAN

1960 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Ondráček

Přemysl BUJÁREK, Josef ČERVINKA, Jaroslav ČIHÁK, Jan DOLEŽEL, Arno DUŠEK, František DUŠEK, Jan ENGL, Stanislav JENÍČEK, Vincenc JULIŠ, Adolf KÖHLER, Vladimír KRNOŠ, Miroslav KUČERA, Vladimír MATĚJKA, Milan MATOUŠEK, Bohumír MEČÍŘ, František MORÁVEK, Karel NETÍK, Petr PÁVEK, Miloslav PECHÁNEK, Jan ROUSEK, Karel SAIDL, Zdeněk SCHLITZ, Jaroslav ŠVORC, Luděk URBAN

1959 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Marie Hejnová

Jiří BECHA, František BENEŠ, Petr BERNART, Vojtěch BLAŽEK, Miroslav BROŽEK, Karel BULÍŘ, Miroslav BULÍŘ, Oldřich BUREŠ, Štěpán ČERVÍNEK, Jiří DITTRICH, Jan DUBSKÝ, Vladimír DVOŘÁK, Erich EFLER, Jiří EMMER, Jiří GREGOR, Ladislav HALAMA, Vít HANOUSEK, František HIRSCH, Leopold HOLEČEK, Petr HÝBL, František HYLMAR, Jiří JANEBA, Milan JANKŮ, Ladislav KÁNSKÝ, Jan KOUBA , Jaromír KROUŽEL, Karel KŘÍŽ, Miloš KŘÍŽ, Jiří MARTIN, Oldřich POLÁK

1959 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Vlastimil Kučera

Karel FANTA, Karel HRBEK, Hynek JIRMAN, Jiří LEBDUŠKA, Jan MÍŠA, Ladislav MORAVEC, Vlastimil OTEPKA, Pavel OULOVSKÝ, Gustav PEŠ, Jindřich POKORNÝ, Václav RACH, Zdeněk SEDLÁČEK, Miloslav SLAVÍK, Václav SMEJKAL, Jan SUK, Hubert SVOBODA, Pavel SÝKORA, Václav ŠEBEK, Ladislav ŠIMERDA, Vladimír ŠODEK, Roman ŠPRINC, Milan ŠVESTKA, Karel TRAXLER, Stanislav ULRICH, Václav VALEŠ, Václav VÍTEK, Ladislav ZATLOUKAL, Jaroslav ZLESÁK

1958 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Antonín Matoušek

Blanka ZAPADLOVÁ-BERGEROVÁ, Pavel BOROVSKÝ, Petr BROSCHE, Walter BUCHELT, Jaroslav DÍTĚ, Jana KOPČILOVÁ-EXNAROVÁ, Ivo GRÉGER, Josef HAKL, Jaroslav HAMSA, Vladimír HLADÍK, Jiří HOFFMAN, Josef HRYCA, Jan CHABR, Jiří JAKL, Jiří JANÁČEK, Jiří JELÍNEK, Václav KOBERA, Jaroslav KONVALINA, Josef KOSPRD, Bohumil KUČERA, Jiří MOŽNÝ, František MUSIL, Josef PÁDER, Ladislav PULKRÁBEK, Antonín ŠPINLER, Petr ULRYCH, František VITINA, Jaroslav VOPELKA

1958 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Ladislav Kyzlík

Bedřich DAMEK, Jiří FILIPPI, Miroslav HOLÍK, Jiří HRDLIČKA, Ladislav CHUM, Jan JANOUCH, Lubor KITZLER, František KODET, Vladimír KOPČIL, Vlastimil KREIBICH, Josef KREJČÍ, Jan KUBÍČEK, Ladislav LUSKA, Karel PICURA, Karel PIŠL, Jaroslav POLÁCH, Václav POLÁK, Miroslav SAJDL, Jiří SCHÖNBEK, Jiří TOMAN, Viktor TUREK, Zdeněk VALÁŠEK, Jan VAŠÁK, Jan VEJBORA, František VERNER, Karel ŽELEZNÍK

1957 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Miloš Doležal

František BOHÁČEK, Vladimír BOREK, Zdeněk ČERNOCH, Josef ČIHAŘ, Vratislav FAKAN, Eduard HASTÍK, Robert HAVEL, Jan HRUŠKA, Alois CHMELÍČEK, Rudolf KOKRHEL, Jan KUDRLE, Josef KUTHEIL, Vladimír LOF, Antonín LUKEŠ, Zdeněk MACÁK, Stanislav MÁZOR, Antonín ONUCA, František PRADÁČ, Jan PÝTR, Kamil STAŘÍK, Petr ŠŤOURAČ, Zdeněk ŠRETR, Josef ŠVOLBA, Bořivoj TRÁVNÍČEK

1956 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Cyril Vodička

Zdeněk BALCAR, Jiří ČERNOVSKÝ, František DROZD, Radomil HORÁK, Jan HRUBAN, František JINDRA, Jaroslav KALÁB, Radomír KLENK, Jiří KÖHLER, Emanuel KOMÁREK, Jiří KOPÁČEK, Stanislav KOUDELA, Vilém KUHN, Miroslav KUTINA, Jiří LHOTSKÝ, Václav LOUFEK, Josef MARŠÍK, Milan MOROVJAN, Zdeněk MUŽÁK, Bedřich NOVÁK, Ladislav SEDLÁČEK, Zdeněk ŠEBESTA, Čestmír TIŠL, Josef VEJMELKA, Zdeněk VEJRYCH, Václav VESELÝ, Jana VIŠŇÁKOVÁ - VOŘÍŠKOVÁ, Jiří ZAHRADNÍK

1955 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miroslav Hejl

Karel BACH, Václav BAŠE, Miroslava DLABOLOVÁ - BRYKNEROVÁ, František DOPITA, Antonín DRUŽECKÝ, Josef GERNAT, Vilém GLOGR, Václav HAVLÍČEK, Vladimír HEMELÍK, František HEŘMAN, Karel KOPECKÝ, Pavel KYZLÍK, Milan MUSIL, Eduard PAULÍK, Josef PÁVEK, Josef REJTHAR, Miroslav ŘEZNÍČEK, Jiří SÉGL, Bohuslav SOLNIČKA, Ladislav ŠAFÁŘ, Jan ŠPLÍCHAL, Albert TEICHMAN, Ivan VIŠŇÁK, Rudolf ŽÍDEK

1955 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: prof. Marie Hejnová

František ADAMEC, Quido BREJCHA, Karel FORMAN, Jiří HAMPEL, Drahomír HAVLÁSEK, Jaroslav HERMAN, Karel HRABAL, Josef KOŠINA, Vladimír KOVÁŘ, Josef KUBÍČEK, František KUNA, Vladimír LUKEŠ, Josef MADĚRYČ, Břetislav MOJEŠČÍK, Ladislav PETŘÍK, Josef ROLÍNEK, Leopold ROUBEC, Leopold SCHÖN, Jiří SOUČEK, Zdeněk STANČÍK, Oldřich STŘEDA, Miroslav TOMÁŠEK, Bohumil TRÁVNÍČEK, Bohumil VINŠ, František ZBOŘIL, Vladimír ŽEMLIČKA

1954 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing.Vladimír Hendrych

Jaromír BAIER, Antonín BARTONÍČEK, Vladimír BOBEK, Antonín BURDYCH, Vladislav BUREŠ, Karel DOLEJŠ, Václav DUFEK, Josef FRANC, Jan FREMUTH, Josef HÁJEK, Bohuslav CHOUR, Jaroslav KOUKOL, Vladimír KUCHAŘ, Jaroslav MAREK, Václav MERGL, Zdeněk NETUŠIL, Zdeněk NEUMAN, Vladimír OUVÍN, Antonín PAVLÍČEK, František PEŠEK, Jiří PODRAZIL, Karel POPEK, Josef SILNÝ, Jaroslav SOUDEK, Jiří ŠEMRINEC, Miroslav ŠVANINGER, Bohumil VÁVRA, Vojtěch VĚTROVEC, Josef VOLENEC

1954 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Ondráček

František BERNÁTEK, Josef BROZA, Karel CIHLÁŘ, Lumír GRMOLENSKÝ, Ladislav HÁB, Ladislav HESS, František HLÁVKA, František HORÁK, Lubomír JANOTA, Čestmír KALANDRA, Vladimír KNOZ, Josef KONCER, Radomil KOŘÍNEK, František KUČA, Ladislav LEKEŠ, Václav MORBICR, Zdeněk MUTINA, Zdeněk NAHODIL, Ivo NISNER, František NOŽÍŘ, Vladimír ODSTRČILÍK, Jaromír PEŠL, Zdeněk PLESNÍK, Jan ŘIČÁNEK, Miroslav SKLÁŘ, Eduard SLEZÁK, Václav ŠTŮLA, Jan VALOUCH

1953 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Podivín, Ing. Miroslav Hejl, prof. Marie Hejnová

Otto BERGER, Jindřich BERGR, Josef CÍSAŘ, Milan ČEJKA, Miroslav HUŠEK, František, JOSIF, Miloslav KOHOUT, Josef KOPECKÝ, Zdeněk KOVAŘÍK, Josef KROUPA, František LAMR, Vladimír LOUDA, Jaromír MERTLÍK, Stanislav MOTEJLEK, Václav MÜLLER, Lubomír MUSIL, Radomír PACINA, Ladislav PESTKOVSKÝ, Josef PREUSSLER, Hubert RUSNOK, Václav RYNEŠ, Jiří SMETÁNKA, Josef STROUHAL, Jiří ŠEDIVKA, Josef ŠKALOUD, Ludvík ŠLECHTA, Jiří VILÍMEK, Bohuslav VOBORNÍK

1953 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Miroslav Hrala

Jan BLAŽEK, Miroslav HLAVÁČ, Miloš HRUBÝ, František JANATA, Josef JUHAŇÁK, Vlastimil KOKEŠ, Vojtěch KOMÁREK, Drahomír KONDĚLKA, Lubomír KYPĚNA, Antonín LUŽNÝ, František MACH, Stanislav MATĚJKA, Josef ONUCA, František OTRADOVEC, Zdeněk RAMBOUSEK, Vladimír RIEGER, Jaroslav SEDLÁČEK, Vlastislav SEDLÁK, František SOUČEK, Miloš SVOBODA, Jan ŠŤASTNÝ, Karel UCHYTIL, Vít VALENTA, Zdeněk VALENTA, Jaroslav VINKLER, Evžen VODIČKA, Jaroslav VŠETIČKA

1952 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Podivín

Václav BLAŽEK, Stanislav BROŽEK, Jan ČERVINKA, Milota FLORIAN, Miroslav HAJLEK, Jiří HLADÍK, Jaroslav JIZBA, Jan MÁNEK, Jaroslav MÍČ, Zbyněk NEVYHOŠTĚNÝ, František PLÍŠEK, Josef POKORNÝ st., Josef POKORNÝ ml., Jan ŘEHÁK, Václav VÉBER

1952 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Ladislav Kyzlík

František BLÁHA, Jaroslav ČERNÝ, Jiří DIVIŠ, Jaroslav FRIEDE, Ivan FRÍZ, Jaroslav GRUNCL, Josef HERČÍK, Vladimír HLAVÁČEK, Václav HRUŠKA, Miroslav JŮZA, Radko KARÁSEK, Vladimír KROUTILÍK, Josef KUBÍČEK, Drahomír MORAVEC, Jan PAVELKA, Vlastimil POLÁK, Václav SVOBODA, Jan ŠÍMA, Vladimír TVRZSKÝ, Jaroslav VALENTA, Přemysl VANĚK, Jaroslav VOBORSKÝ, Václav VOJÁČEK, Zbyněk VRÁTNÝ, Pavel ZIMMERMANN

1951 - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Ondráček

Jiří ADAM, Zdeněk ANDĚL, Miroslav ANTON, Milíč BLAHOUT, Vladimír BURDYCH, Vladislav ČERNOHLÁVEK, Libor ERBEN, František FIŠER, Miroslav HOFMAN, Jaroslav HRADECKÝ, Miloš HROCH, Miroslav JANČÍK, Otakar JASANSKÝ, Ladislav KOSTOVIČ, Vladimír KRATOCHVÍL, Vítězslav KRISTÝN, Radko KŘIVKA, Otomar KUČERA, Karel LANKAŠ, Leon MANDYS, Jan MEJSNAR, Karel MLEJNEK, Antonín MOUCHA, Václav NEUMANN, Josef NOVÁK, Stanislav OPOČENSKÝ, Pavel PĚNIČKA, Miloslav PLECHÁČ, Karel RYCHTÁŘ, Miloslav ŘEHÁK, Josef ŘEZNÍČEK, Jan SOUKUP, Stanislav STEJSKAL, Antonín ŠTROS, Vladimír ŠVERÁK, Zdeněk TEPLÝ, Josef VÁGNER, Stanislav VOTÍK, Robert WOLF

1950 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. František Ventura

Jiří AULICKÝ, Zdeněk BAHNÍK, Bohumil BALGA, Jiří BARTOŠ, Stanislav BENEŠ, Ladislav BERKA, Jan BLECHA (HORNÝ), Zdeněk BÖHM, Jindřich BURDA, Miroslav ČERMÁK, Jiří DOLEJŠ, Jan DOLEŽAL, Josef DOLEŽAL, Luděk DOLEŽAL, Jaroslav DVOŘÁK st, Jaroslav DVOŘÁK ml., Václav FIEDLER, Luboš HALENKOVSKÝ, Oldřich HANOUSEK, Miroslav HAVEL, Zdeněk HOLÁSEK, Jiří JANŮ, Jaroslav KALABIS, Zdeněk KORECKÝ, František KOSNAR, Václav KREJČÍ, Karel KRENK, Václav KRTIL, Oldřich KRUPKA, Josef KUHN, Jaroslav KUNOVSKÝ, Bedřich LAPÁČEK, Karel TOMEK, František VESELÝ

1950 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Lukáš Korytnyk, Ing. Josef Podivín

Věroslav MAREK, Jaroslav MENTBERGER, Miroslav MICHALEC, Jaroslav MILFAIT, Zdeněk MLEJNEK, Josef MORAVEC, František NEFE, Václav NĚMEC, Vladimír NOVÁK, Vítězslav NOVÝ, Jan ORNST, Josef PARKÁN, Jiří PĚŠIČKA, Emil PODZIMEK, Mojmír PŘICHYSTAL, Karel ŘEHÁK, Rostislav SEIBERT, Jaroslav SLÁMA, Adolf STANĚK, Karel SVOBODA, Josef ŠŤASTNÝ, Jan ŠIPLÁK, Miloš ŠMEJC, Zdeněk ŠVADLENKA, Josef TICHÝ, Stanislav TRUNKÁT, Jiří UHLÍŘ, Josef VALKOUN, Jaroslav VANDAS, Milan VAVŘÍK, Miroslav VECKA, Jindřich VOJTĚCHOVSKÝ, Josef ZACH, Jaroslav ZÁVORA, Jiří ZRZAVÝ, Antonín ŽABKA, František ŽÁK

1949 A - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Dr. Ing. Jaroslav Řehák, CSc, Ing. Josef Podivín

Karel BALCAR, Václav BAROCH, Otto BARTOŇ, Zdeněk BLUĎOVSKÝ, Vladimír BRANDEJS, Oldřich BRAUNER, Zdeněk BRUDNA, Jan BUCEK, Jiří ČERNÝ, Jaroslav DROŽ, Vladimír DRVOTA, Vladimír EXNER, Otomar FIALA, Josef FIKRLE, Josef FRIML, Josef HAKL, Josef HAVELKA, Václav HINK, František JÁN, Jan JIŘIČKA, Vlastimil JŮZA, Miroslav KARAS, Josef KREJČÍ, Václav KROUTIL, Václav KUBA, Antonín KUČERA, Karel KUČERA, Vladimír LACHOUT, Miroslav LAURÝN,Václav LINC, Zdeněk LINGER

1949 B - Obor: Lesnictví, Třídní učitel: Ing. Josef Podivín, Ing. Ladislav Kyzlík

Jiří BUCEK, Miloš FUČÍK, František KORD A, Josef KOTRMAN, Ladislav MÁSLO, Jindřich MEJVALD,František NEDBAL,Václav NOVOTNÝ, Arnošt OLIVA, Zdeněk PAPÍK, Dimitrij PAUĹUK, Jiří REJZEK, Ota RŮŽIČKA, Richard SEIFERT, Miroslav SHÁNĚL, Vratislav SOCHOR, Vladimír STÁREK, Jiří STOKLASA, Jaromír SUDÍK, Jiří ŠACH, Karel ŠOLC, Miroslav ŠPAK, Jaroslav ŠTĚPÁNEK, Václav ŠTĚPÁNEK, Vladimír TOLLINGER, Václav VALENTA, Miroslav VÁŇA, Jiří VEDRA, Oldřich VITNER, František VLČEK, Pavel WURM, Jan ZÁPOTOCKÝ, Jiří ZDENĚK

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.