Vánoční koncert v pražském Klementinu

Kategorie: Aktuality
Autor: Bc. Veronika Chrobáková
Vytvořeno: 22 prosinec 2019

V nádherném a reprezentativním prostoru Zrcadlové kaple v Klementinu se v pátek 20.12.2019 konal vánoční koncert naší školy. Zazněla lovecká hudba v podání trubačů ČLA, vystoupili naši absolventi.

Poslechli jsme si imitace zvěře v podání pana Václava Svobody, zazpívali jsme si společně koledy, viděli nejkrásnější pohled na Karlův most a nechyběla ani prohlídka historických prostor Národní knihovny. V rámci programu byla udělena čestná uznání za mimořádné pracovní úsilí ve prospěch lesnické školy v Trutnově. Konkrétně byli vyznamenáni: Ing. Jindřich Vojtěchovský, RNDr. Josef Štych, Ing. Václav Fojt. To vše a mnohem víc jsme měli možnost zažít na prvním vánočním koncertě naší školy, který se snad do budoucna stane krásnou tradicí. Děkujeme řediteli Ing. Pochobradskému za uspořádání této akce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.