Odborná exkurze Chorvatsko

Autor: Ing. Iva Rosenbergová
Vytvořeno: 19 červen 2019

Ve dnech od 3. 6. do 12. 6.2017 vybraní studenti naší školy absolvovali odbornou exkurzi na ostrově Cres. Zastoupeny byly i jiné střední školy . Střední lesnická škola z Písku, střední lesnické škola z Hranic na Moravě a také střední rybářská škola z Vodňan.

Probíhala zde výuka anglického jazyka, studenti absolvovali řadu exkurzí, například lisovnu olivového oleje, olivový háj, zpracovnu vlny, včelařství, navštívili nejvýše položenou vesnici ostrova, sladkovodní jezero a výlet na kolech. Studenti se společně utkali v beach volejbale, měli turnaj v šipkách a pěveckou soutěž.
Při cestování po ostrově si prohlubovali znalosti ze zoologie, botaniky, hydrologie a geografie. Své vědomosti prokázali v závěrečném testu. Tuto odbornou exkurzi pořádá a zajišťuje ministerstvo zemědělství pod záštitou náměstka pro řízení sekce lesního hospodářství Mgr. Patrika Mlynáře. Tímto chceme poděkovat za výborně zorganizovanou a zajištěnou odbornou exkurzi nejen panu náměstkovi, ale především státnímu podniku LČR za finanční podporu. Studenti získali nejen mnoho nových a cenných informací a vědomostí, ale navázali nové kamarádské vztahy mezi jednotlivými školami.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.