Národní kolo 9. ročníku YPEF

Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 19 červen 2019

Ve dnech 17. a 18. června uspořádala Česká lesnická společnost v prostorách černokosteleckého zámku a za organizačního zajištění FLD ČZU národní kolo 9. ročníku mezinárodní soutěže Mladí lidé v evropských lesích (Young People In European Forests - YPEF).

Skvělého úspěchu dosáhlo naše družstvo ve složení Veronika Steklá, Kaťa Marešová a Vláďa Šír, kteří se umístili na vynikajícím 2. místě v konkurenci všech vítězných středních lesnických škol a gymnázií z regionálních kol. K prvenství přitom chyběly pouhé 4 body . Tak snad příště. Určitě nás těší nejvíce nasbíraných bodů v poznávačce, stejně tak i sdílené 2. místečko v prezentaci. Jen testík jaksi nevyšel dle našich představ. Chtěl bych tímto poděkovat našemu družstvu za vzornou reprezentaci naší školy, stejně jako všem učitelům, kteří naše studenty vzorně připravili.