Kulová střelba v Tuři

Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 13 červen 2019

Za krásného slunečního počasí se dne 12.6.2019 uskutečnil výjezd skupiny pedagogů naší školy do obory Tuř u Jičína patřící společnosti Steelpark.

Díky vzájemné spolupráci mezi touto lesnickou firmou ČR a naší školou nám bylo umožněno využít jejich kulovou střelnici a vyzkoušet si střelbu na vzdálenost 50 až 200 m a poté i střelbu na pohyblivé terče. Byla to vynikající příležitost podívat se pravdě do očí, jakže to se střeleckou formou zúčastněných vůbec je. Nejlepším střelcem naší skupiny se stal učitel myslivosti Ing. Martin Kábrt především vynikajícím výkonem při střelbě na pohyblivý terč. Děkujeme tímto firmě Steelpark a věříme, že i nadále bude umožněno i našim studentům vyzkoušet si střelbu na této špičkové střelnici.