Nejen sportem a vztahem k přírodě vyznačuje se student naší školy. Toto klišé se snažilo vyvrátit družstvo ve složení : Jan Palička, Cyril Majerák, Štěpán Blažanin, Ondřej Grund a Kryštof Kutaš, které se 7. 11. 2016 zúčastnilo okresního kola v logické hře Pišqworky. V týmu se umně spojovala  zkušenost s dravým mládím a

tahem na branku  žáků z prvních ročníků. Po úvodní instruktáži a seznámení s pravidly zasedlo naše družstvo ke hracím stolům proti soupeřům s těmito výsledky:

  • 6:14 - ČLA vs. Team 2. S
  • 6:14 - ČLA vs. Hostinné IQ
  • 8:12 - ČLA vs. XO Machři

Nejvíce bodů obstaral nejzkušenější Kryštof a sekundoval mu zdatně i Cyril. Dobrou zprávou je, že se naši žáci ve škole více věnují učení a studiu a nerozptylují se hraním podobných her. Horší zprávou je, že předchozí fakt nám znemožnil přes velkou snahu postup do dalšího kola. Přesto všem chlapcům děkujeme za projevenou snahu  a odvahu v tomto klání.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.