Dne 8.6.2018 naši školu navštívila skupina 40 občanů z Hoříněvse na Královéhradecku, pro kterou naši žáci pod vedením Mgr. Milana Jiřišty připravili bohatý lesnický program prezentující činnost zájmových útvarů na škole včetně prohlídky školy a přilehlého městského parku.

O tom, že akce měla u dospělého publika velký ohlas svědčí i to, že z původní plánované dvouhodinovky se stala akce tříhodinová, za což může zájem a četné dotazy našich milých hostů.

Děkovný dopis

Dobrý den, velice Vám a panu učiteli Jiřištovi děkuji za zajištění exkurze ve Vaší škole. Příjemně nás překvapila forma, jakou jsme byli u Vás přijati a školou žáky provedeni a seznámeni. Znalosti, zaujetí , prezentace a vystupování Vašich žáků, to vše bylo na velmi odborné a příkladné úrovni. I jim patří od nás ještě jednou velké poděkování. S exkurzí jsme byli velmi spokojeni a všichni účastnící se v autobuse shodli na tom, že Vaše škola vychová odborníky se vším všudy.

S přátelským pozdravem, Radmila Kozáková Obec Hořiněves,

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.