Dne 6. června naše škola prostřednictvím svých aktivních žáků pomohla s pořádáním Lesní pedagogiky pro malé školáky. Akci pořádaly Lesy Policka - Dobrovolný svazek obcí pod vedením pana Luboše Binara v okolí chatového areálu Zděřina vedle městečka Police nad Metují.

Na trase bylo celkem 7 výukových stanovišť. První stanoviště patřilo ještě zástupcům Správy CHKO Broumovsko se sídlem v Polici nad Metují. Dalších šest stanovišť již patřilo našim žákům s tématy jako lesní těžba, vábení jelenů, pěstování lesa, hospodářská úprava lesa, myslivost, výchova lesních porostů a lesnická botanika. Akce to byla velmi vydařená a tak bych touto cestou velmi rád poděkoval našim žákům za odborný a poutavý výklad a za perfektní reprezentaci naší školy a krásné lesařiny. Děkuji!

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.