Činnost trubačského, sokolnického, vábičského, včelarského kroužku, to vše obohaceno o prohlídku školy a městského parku. Tak taková byla prezentace našich  studentů při návštěvě žáčků mateřské školy z Valteřic a Horní Branné.

Ti nás navštívili v doprovodu svých učitelek 23.4.2018. Děkujeme našim studentů za vzornou reprezentaci naší školy.

Děkovný dopis

Dobrý den, pane Kejklíčku, chtěla bych Vám jménem naší mateřské školy poděkovat za úžasný zážitek, který jste nám se svými studenty poskytli v pondělí při naší návštěvě. Prožili jsme u Vás velmi příjemné dopoledne, dozvěděli se spoustu zajímavých poznatků, prohlédli si Vaši hezkou školu a měli jsme možnost seznámit se s tím, co se Vaši studenti na škole učí a co již umí. Byl to pro nás opravdu hezký zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat.

Děkujeme Vám, pane Kejklíčku, že jste nám návštěvu umožnil a zorganizoval a děkujeme také studentům, kteří nás provázeli a věnovali se nám, vedli si při tom výborně. Přejeme Vám hezké jaro, ať se Vám Vaše práce daří a budeme se těšit někdy příště.

Karolina Pitrmanová, MŠ Valteřice

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.