Naším cílem je rozvíjet kladný vztah dětí k přírodě a to jak v mateřských, tak na základních školách. Prostřednictvím lesní pedagogiky se snažíme vzbudit zájem, zvídavost a přiblížit dětem zábavnou formou témata související s přírodou.

Navštívili jsme MŠ a ZŠ Chotěvice, kde jsme připravili jednotlivá stanoviště a naši studenti za pomoci ukázek rozvíjeli znalosti malých předškoláků a školáků z 1. stupně. Vojta s Bedřichem se věnovali myslivosti, Kája se ujala rostlin, druhý Vojta se zaměřil na zvířátka, Anežka se zhostila kreativního stanoviště a Míla při poznávačce předvedl ukázky vábení. Pod odborným dohledem pana ředitele, který se do aktivit také zapojil, předvedl celý tým skvělou práci a zpětná vazba je toho důkazem. Děkujeme!

Jsme přesvědčeni, že tyto aktivity jsou přínosem nejen pro děti, které se něco naučí, ale i pro naše studenty, kteří se mimo jiné zdokonalují v sebeprezentaci a komunikačních dovednostech, což se jim bude v životě určitě hodit.

 

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.