Soutěž Znalec rostlin se v DDM ve Dvoře Králové nad Labem pořádá již mnoho let. V letošním roce se soutěž konala 23. května a v kategorii středních škol se zúčastnilo celkem 34 studentů. Naši školu v této soutěži reprezentovalo 6 studentek a dosáhly velmi pěkných výsledků.

O 1. místo se dělí naše studentka Marie Vicanová z 1.O se studentem Martinem Kubíčkem z Gymnázia ve Dvoře Králové nad Labem. Na 3. místě se umístila Veronika Štofilová (1.O), na 4. Anna Nováková (2.B), na 6. Kateřina Laburdová (2.O), na 7. Hana Pavlištová (2.O) a na 8. místě Natálie Vavřinová (1.O). Všem dívkám děkujeme za reprezentaci naší školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplskslsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.