Ve dnech 8. – 12. 10. 2016 byl ve spřátelené francouzské škole ve Vic en Bigorre oficiálně zahájen nový dvouletý evropský projekt ERASMUS+ s názvem THERMAL WATERS and SPAS: natural heritages and assets for the future.

Projekt zahrnuje spolupráci tří zúčastněných stran – České lesnické akademie Trutnov, Střední odborné školy lesnické a dřevařské z Liptovského Hrádku a francouzské EPLEFPAVIC. Slavnostního zahájení se zúčastnili Mgr. Lenka Paťavová (koordinátorka projektů na naší škole), Mgr. Hana Povrová a Ing. Aleš Škoda, kteří spolu s francouzskou a slovenskou stranou po tři dny pod vedením hlavního koordinátora Francise Gachena (Fr.) projednávali jednotlivé body společného projektu. Projekt je svou náplní zaměřen na téma související se studijním programem oboru ochrana přírody, proto pro jeho realizaci byla vybrána třída 2.O. Věříme, že právě zahájený evropský projekt přinese mnoho nových poznatků a zážitků všem zúčastněným a přispěje tak i k dobrému jménu naší školy v širším povědomí.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.