Náš hokejový tým Lesáci Trutnov se zapojil do soutěže Hýbeme se hezky česky. Cílem soutěže je podpora sportovních klubů a týmů dětí a mládeže. Organizátorem a pořadatelem je společnost Penny Market s.r.o.

Představení klubu

Náš hokejový tým Lesáci Trutnov vznikl před 12 lety a průběžně se v něm pohybuje 20 členů. Jsme parta mladých lidí s kladným vztahem k přírodě a sportu. Společně s naším koučem a zájezdovým koordinátorem Pepou jsme navštívili MS v Dánsku, Švédsku a Finsku, odkud jsme si přivezli mnoho hokejových zážitků, na které budeme dlouho vzpomínat. Milujeme nejen přírodu, ale i hokej, a jako správní srdcaři jsme si nechali vyrobit školní dresy, které hrdě nosíme. V pronajaté hale, kde se nebojíme přiložit ruku k dílu, trénujeme backhandový blafáky, kličky a další hokejový dovednosti. Máme tah na branku, tvrdě pracujeme na fyzické kondici a rozvíjíme týmovou spolupráci. V případě výhry bychom peníze použili na pronájem haly, nákup betonů pro brankáře a další sportovní vybavení. Lesu a hokeji zdar! Lesáci z Trutnova.

Hlasování

Hlasovat on-line můžete vždy 1x denně od 3.6. - 30.6.2021. Budeme rádi za Váš hlas. Děkujeme za podporu! Lesáci Trutnov

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.