Zemřel Jaroslav Hrdina

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 11 leden 2021

Všem studentům, absolventům, kamarádům a přátelům školy oznamujeme velmi smutnou zprávu. Ve věku 72 let nás opustil náhle v sobotu 9.1.2021 náš bývalý kolega Jaroslav Hrdina.

Jarda patři mezi nestory našeho školního polesí, kde působil jako technik pro pěstební činnost od 1.7.1972 do 10.7.2012. Jarda byl velmi přátelské a veselé povahy, zúčastňoval se všech setkání s emeritními zaměstnanci, které obohacoval svými neuvěřitelnými historkami. Mezi jeho velké koníčky patřila myslivost, které se věnoval i po ukončení pracovního poměru na naší škole. Děkujeme mu za vše dobré, co pro naši školu vykonal. Čest jeho památce. Kolegové z trutnovské lesárny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.