Studenti 2. ročníku zahájili nový školní rok aktivně – náročnou horskou turistikou ve Vysokých Tatrách. Ubytování v Račkově dolině, jedné z nejkrásnější tatranských dolin, vybídlo k první túře dolinou až k Račkovým plesům.

Následoval celodenní náročný trek ze Štrbského na Popradské pleso, kde se skupiny rozdělily: jedna došla na Velké Hincovo pleso, zatímco borci z druhé skupiny – mnozí s extra zátěží pelet – vystoupali na Rysy (2 501 m.n.m.).

Není divu, že se následující den většina rozhodla pro návštěvu termálních lázní v Bešeňové. Zbylí nadšenci vyrazili do Roháčů, kde měli možnost obdivovat tamní vodopády, ti nejodolnější se stihli vykoupat v Roháčském plese.

Večery s harmonikou u táboráku nebo u karet v jídelně. Začínající podzim v horách, mraky malin, borůvek, brusinek, ale také medvědi! Dokonale protáhlé svaly i pastva pro oči!

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.