Výhodou: ŘP sk. B, zkušenosti s administrativou v rámci příspěvkových organizací, praxe v účetnictví

Náplň práce: evidence a inventarizace majetku, příprava podkladů pro účetnictví, správa agendy související s provozem školy (vystavování potvrzení o studiu apod.), vedení pokladny, administrativní podpora zástupce ředitele školy

Pracovní úvazek: hlavní pracovní poměr, pracovní doba od 7:00 - 15:30 nebo dle dohody

Nabízíme: malý přátelský kolektiv na zavedené odborné škole, možnost stravování ve školní jídelně za zvýhodněnou cenu

Termín pro přihlášení: 15. 2. 2024 (pohovory jsou plánovány na konec února)

Kontaktní osoba: Roman Štěpánek, DiS., tel. 775 770 701

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov