Během vánočních svátků došlo k přesunu webových stránek a také programu Bakaláři na nový a rychlejší server. V důsledku toho Vám přestal fungovat přístup do mobilní aplikace Bakaláři ve Vašem telefonu.

Pro obnovení funkce musíte u Vašeho účtu kliknout na ikonu modré tužky a do prvního řádku napsat https://bakalar.clatrutnov.cz nebo kliknout na tlačítko NAJÍT ŠKOLU a vyhledat nás. Poté je potřeba ještě znovu zadat vaše heslo.

Pokud přihlašovací údaje již nevíte, stačí kliknout dole na odkaz ZAPOMENUTÉ HESLO a následně zadat Váš email, který jste nám uvedli do systému Bakaláři jako kontaktní. Poté Vám bude automaticky na tento Váš email zaslána zpráva s instrukcemi o změně hesla. Tato změna se týká pouze mobilní aplikace Bakaláři pro středisko Trutnov. Přístup odkazem z webových stránek školy do Bakaláře funguje beze změn. V případě problémů prosím pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.