Praxe studentů v zahraničích jsou nedílnou součástí výuky. Studenti mají možnost poznat pracovní aktivity na zahraničních školách. Česká lesnická akademie Trutnov již řadu let spolupracuje s lesnickými školami v Německu, Polsku, Rakousku, Francii, Finsku a Švédsku.

Czytaj więcej

Zahraniční návštěvy na naší škole jsou její nedílnou součástí. Jedná se o výměnné zájezdy pedagogů nebo praxe studentů z přátelených lesnických škol z celé Evropy. Škola se může pochlubit také několika návštěvami ze vzdálených koutů světa, jako je například Mongolsko nebo Kanada.

Czytaj więcej

Zahraniční pobyty na České lesnické akademii Trutnov mají dlouhodobou tradici. Pobyty jsou pořádány formou tématicky zaměřených zájezdů, sportovních akcí a kurzů nebo odborných exkurzí. Studenti a pedagogové mají možnost poznat nejen celou Evropu, ale také Asii nebo Ameriku.

Czytaj więcej

Do personalizowania treści i reklam, w celu zapewnienia możliwości mediów społecznościowych i analizowania nasz ruch, używamy ciasteczek. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu korzystania z naszej strony internetowej, dzielimy się z naszymi partnerami w social media, reklama i analityki. Partnerzy mogą połączyć te dane z innymi informacjami, które zostały przekazane lub nabyte w wyniku korzystania z ich usług.