Kategorie: Napsali o nás
Autor: ČLA Trutnov
Utworzono: 02 styczeń 2018

Česká lesnická akademie v Trutnově je špičkou v lesní pedagogice je název článku, který byl o naší škole publikován na webu Královéhradeckého kraje

Kategorie: Napsali o nás
Autor: ČLA Trutnov
Utworzono: 14 listopad 2017

V říjnovém a listopadovém vydání časopisu Lesnická práce byly publikovány tři články, které reagují na dění v České lesnické akademii Trutnov.

Czytaj więcej
Kategorie: Napsali o nás
Autor: ČLA Trutnov
Utworzono: 24 maj 2017

Maturita v lese aneb tam, kde se chlubí ztraceným panictvím je název článku, který o naší škole publikovali v Krkonošských novinách. V obklíčení ředitele krajských lesů či direktora hraběcího panství Colloredo-Mansfeldů absolvovali praktickou část maturit studenti České lesnické akademie v Trutnově.

Kategorie: Napsali o nás
Autor: Ing. Jiří Franc
Utworzono: 30 styczeń 2017

S opravdovou radostí přijímáme zprávy, jako tu od koordinátorky Tříkrálové sbírky 2017 z Oblastní charity v Blansku. Sděluje nám poděkování a navrhuje pochvalu pro Víta Formánka - žáka 3.H, který přispěl ke zdaru největší sbírkové akce v naší zemi, která slouží již od roku 2001 k získávání darů pro lidi v nouzi.

Czytaj więcej

Do personalizowania treści i reklam, w celu zapewnienia możliwości mediów społecznościowych i analizowania nasz ruch, używamy ciasteczek. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu korzystania z naszej strony internetowej, dzielimy się z naszymi partnerami w social media, reklama i analityki. Partnerzy mogą połączyć te dane z innymi informacjami, które zostały przekazane lub nabyte w wyniku korzystania z ich usług.