Do našeho přátelského kolektivu přijmeme nového kolegu, který se postará o bezproblémový chod naší školní sítě a zajistí hladký průběh při používání všech IT zařízení, kterými škola disponuje.

Lesy města Brna, a.s. se sídlem v Kuřimi, Křížkovského 247 hledají adjunkta. Vzdělání: SŠ/VŠ lesnictví, lesní inženýrství. Detaily pracovní nabídky naleznete v příloze.

Firma UNILES, a.s. nabízí pracovní poměr na plný úvazek na pozici mistr výrobního úseku. Pracovní smlouva je na dobu určitou 1 rok, zkušební doba 3 měsíce, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Dále 5 týdnů dovolené, školení, firemní akce, příspěvek ze sociálního fondu v určených oblastech.

Městské lesy Český Brod obhospodařují 850 ha lesních pozemků v území mezi Českým Brodem a Kostelcem nad Černými lesy. Kromě klasického hospodaření dle LHP platného pro roky 2021 až 2030 zajišťuje hospodářské středisko výrobu palivového dřeva a od roku 2021 částečně i provoz Ekocentra Vrátkov.

Do kolektivu firmy DEBLICE - lesy (www.deblicelesy.cz) přijmeme kolegu schopného nakládat dříví a organizovat práci v lese. Regiony - severovýchodní Čechy, zejména Turnovsko a Liberecko. Nutnost: ŘP na auto a chuť do práce.

Městské lesy Kostelec nad Orlicí hledají lesní dělníky do hlavního zaměstnaneckého poměru. Pozice č. 1: Operátor – vyvážecí souprava VIMEK, procesor NIAB Pozice č. 2: Práce s JMP, FARMA + JOHN DEER.

Na jednotku hledáme 3 THP na pozici lesníka (hajného) v naší akciová společnosti, s tím že by v rámci plnění smlouvy s LČR zajišťoval dle smlouvy na určených revírech pěstební i těžební činnost, včetně odvozu dříví.

Lesní družstvo Vysoké Chvojno s.r.o. nabízí aktuálně dvě volné pracovní pozice. Řidič traktoru a Obsluha JMP.

Libštejnské lesy s.r.o. nabízí volnou pracovní místo na pozici Hajný. Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned, popřípadě dle osobní dohody.

Vojenské lesy a statky ČR nabízí pracovní pozici Lesní. Místo výkonu práce je na LS Nouzov – lesnický úsek Malíkovice. Termín nástupu je od 1. 6. 2021 nebo dle dohody.

Lesy České republiky, s.p. s ředitelstvím v Hradci králové nabízí volné pracovní místo na pozici revírník. Místo výkonu práce je LS Litvínov - revíry Unčín, Lom, Bouřňák. Předpokládaný termín obsazení pracovního místa po dohodě.

Krajský úřad Ústeckého kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, přijme na pozici samostatného referenta/referentku. Pracovní náplní bude především administrace nařízení vlády č. 30/2014 Sb. (finanční příspěvky na hospodaření v lesích a na vybrané myslivecké činnosti) a další činnosti v rámci státní správy lesů.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru

This website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By using this website, you agree to this.