Odkaz na web projektu je www.kompet4-0.eu. Tento projekt je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.
Projekt KOMPETENCE 4.0

Dne 2. 9. 2021 proběhl v Liberci šestý společný vzdělávací seminář a zároveň setkání expertní skupiny k projektu KOMPETENCE 4.0, který na naší škole běží druhým rokem. Již brzy vám představíme nové fiktivní firmy.

Žáci i pedagogové absolvovali závěrečný test, po jehož absolvování obdrželi certifikáty Absolvent pro Průmysl 4. 0 (žáci) a certifikáty Pedagog pro Průmysl 4.0 (pedagogové). Ve školním roce 2020/2021 realizovala naše škola 3 fiktivní firmy, do které se zapojilo 48 žáků, 3 pedagogové a 3 členové expertního týmu. 

V rámci fiktivní firmy Svobodný dřevokroužek, který se zaměřil na dřevovýrobu, vyrobili žáci např. dřevěnou reklamní tabuli, která bude umístěna v areálu školy.

 

Dne 15.3.2021 proběhlo 4. společné setkání partnerů projektu. S ohledem na přetrvávající nepříznivou pandemickou situaci proběhl seminář prostřednictvím aplikace MS Teams.

Dne 12.2.2021 proběhlo 3. společné setkání partnerů projektu. S ohledem na přetrvávající nepříznivou pandemickou situaci proběhl seminář prostřednictvím aplikace MS Teams.

S ohledem na zavřené školy probíhala online setkání prostřednictvím MS Teams, kde žáci probírali a opakovali pracovní listy a věnovali se E-learningu, dále diskutovali harmonogram prací.

S ohledem na zavřené školy probíhala online setkání prostřednictvím MS Teams. Žáci se věnovali plánu výroby, bezpečnosti práce s nářadím a přípravě na E-learning, dále diskutovali pořízené vybavení.

 

S ohledem na zavřené školy probíhala online setkání prostřednictvím MS Teams, kde žáci převážně probírali a opakovali pracovní listy a věnovali se E-learningu, dále diskutovali pořízené vybavení.

 

Dne 4.11.2020 proběhlo druhé společné setkání partnerů projektu. S ohledem na situaci spojenou s pandemií Covid - 19 proběhlo setkání prostřednictvím aplikace Teams.

Fiktivní firma č. 43 - Parkové úpravy se zaměřuje na údržbu zeleně, rizikové kácení stromů a realizaci zahrad. Firma nabízí také stromolezecké práce, arboristické práce, ošetření stromů a řez keřů.

Fiktivní firma č. 41 - Svobodný dřevokroužek se zaměřuje na dřevovýrobu. Firma se zabývá výrobou ptačích budek, opravou krmelců ze smrkové kulatiny. Hlavní surovinou je kvalitní dřevo českého původu.

Fiktivní firma č. 39 - Střelnice nabízí možnost zastřílet si na 25 m střelnici bez nutnosti vlastnictví zbrojního průkazu, dále teoretickou i praktickou přípravu ke zkouškám k získání ZP - konzultace testových otázek.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

This website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By using this website, you agree to this.