Včelařský kroužek při ČLA Trutnov úspěšně nabral nové členy. Nemění se jen včelařská základna, ale na podzim došlo také k „tiché výměně matek“, vedoucí včelařského kroužku Jaroslav Křížek předal žezlo svému mladšímu kolegovi Tomáši Kadlecovi.

Za veškerou obětavou práci, kterou Jaroslav pro kroužek i mimo kroužek věnoval včelám a hlavně včelařskému vzdělávání tímto děkujeme. Nový vedoucí kroužku se silně chopil otěží a již na podzim zasvěcoval nové členy do práce ve včelách. Po slabším včelařském roce 2018 se nám podařilo doplnit naší včelnici o jeden oddělek, který jsme vytvořili z jediného včelstva, které přežilo zimu 2017/2018. Druhý oddělek kroužku věnoval garant této zájmové činnosti na naší škole Ing. Aleš Škoda, zimujeme tedy tři silné oddělky. Věříme, že včelařský rok 2019 bude úspěšný a na med bohatší. Podzim již přináší snižování venkovních teplot a včely se již plně připravují na zimní čas, my však nepolevujeme a příští týden pojedeme na Mezinárodní včelařskou výstavu do Olomouce. Již teď se moc těšíme na nové postřehy, které si z této akce odneseme.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplskslsv

This website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By using this website, you agree to this.