Ve středu 5. dubna 2017 se uskutečnilo v aule školy regionální kolo mezinárodní soutěže Young People in European Forests (YPEF). Soutěžního dne se zúčastnilo 13 týmů, které porovnávaly své znalosti ve vědomostním testu a v poznávání přírodnin.

Na nejvyšší příčku, v kategorii mladších žáků, dosáhlo družstvo z Gymnázia Bohuslava Balbína Hradec Králové (žáci Marešová, Frolová, Čičovský), které získalo 28 bodů ze 40 možných. V kategorii starších zvítězilo družstvo České lesnické akademie (Barnetová, Hruban, Messner), které obdrželo 32 bodů. Oba vítězné týmy budou naši spádovou oblast (Královéhradecký, Liberecký a Pardubický kraj) v červnu reprezentovat na národním kole YPEF, které proběhne, jako již tradičně, na půdě ČZU v Kostelci nad Černými lesy. Vzhledem k tomu, že je konkurence v soutěži rok od roku vyšší a vyšší, přejeme našemu týmu do národního klání hodně štěstí a pevný úsudek!

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru

This website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By using this website, you agree to this.