Dne 23.9.2018 navečer odjela třída 2.B na týdenní sportovní kurz na Slovensko. Ubytování jsme si s předstihem zajistili na horské chatě Račková včetně polopenze. První ráno jsme se probudili do sněžení a tak jsme si užili první koulovačku a sněhuláka.

Ostatní dny bylo slunečné počasí a vystoupali jsme na hlavní hřeben. Chata stojí  na magistrále téměř v nadmořské výšce 1000 m a tak jsme jelení říji slyšeli z oken.  Pozorovali jsme nejen jelení zvěř, ale měli jsme štěstí na kamzíky, medvěda a dokonce na rysici s dvěma mláďaty. Štrbské pleso nás uvítalo modrou oblohou a zasněženými štíty. V rámci plánované vysokohorské turistiky jsme nachodili asi 60 km náročným terénem a kurs jsme zakončili v termálech Tatralandia. Zpět do republiky nás dovezl rychlovlak Pendolino. Jako nový třídní učitel bych chtěl tímto ročníku 2.B poděkovat za velmi slušné chování,  vystupování a reprezentaci ČLA TRUTNOV, kterého si všímali i ostatní hosté našeho horského hotelu.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru

This website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By using this website, you agree to this.