Ve dnech 11. -12. 9. 2021 členové České lesnické akademie v Trutnově vynikajícím způsobem reprezentovali naši školu v jednom z nejnáročnějších běhů, který se koná na území ČR. Vltava Run je 360 km dlouhý, štafetový závod, který se běží od pramene Vltavy až do Prahy.

Tuto trať zvládlo družstvo složené z části našich zaměstnanců, pedagogů, studentů a absolventů uběhnout za neuvěřitelných 27 hodin a 31 minut. Tímto výsledkem se naše družstvo umístilo na zcela vynikajícím devátém místě. Závod absolvovalo celkem 272 družstev, takže konkurence byla skutečně veliká. Závod si nenechala ujít řada známých osobností, jako např. David Svoboda - olympijský vítěz v moderním pětiboji, Zuzana Hejnová - účastnice olympijských her v běhu přes překážky, lékař Pavel Pafko, ultramaratonec Miloš Škorpil a mnozí další.

Děkujeme škole za podporu a všem členům týmu za skvělé výkony, které předvedli na svých běžeckých úsecích. Více informací, včetně výsledků naleznete na www.vltavarun.cz

Sportu a především běhu zdar!

Aleš Škoda

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

This website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By using this website, you agree to this.