posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 19 June 2019

Ve dnech 17. a 18. června uspořádala Česká lesnická společnost v prostorách černokosteleckého zámku a za organizačního zajištění FLD ČZU národní kolo 9. ročníku mezinárodní soutěže Mladí lidé v evropských lesích (Young People In European Forests - YPEF).

Read more
posted by: Ing. Iva Rosenbergová
Created: 19 June 2019

Ve dnech od 3. 6. do 12. 6.2017 vybraní studenti naší školy absolvovali odbornou exkurzi na ostrově Cres. Zastoupeny byly i jiné střední školy . Střední lesnická škola z Písku, střední lesnické škola z Hranic na Moravě a také střední rybářská škola z Vodňan.

Read more
posted by: Mgr. Radka Lonská
Created: 19 June 2019

Dne 11.6. se třída 1.B účastnila vodáckého odpoledne na řece Labi. Společně s námi jeli i tito učitelé: paní Lonská, paní Adamcová, paní Paťavová, pan Jirmann a pan Kábrt.

Read more
posted by: Mgr. Stanislav Lehký
Created: 18 June 2019

Ve čtvrtek 13. června vyvrcholila letošní činnost střeleckého kroužku na středisku Svoboda závěrečnou soutěží. V prvním kole stříleli soutěžící z dlouhé malorážky s oporou, ve druhém bez opory.

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 14 June 2019

Velimpex (Mirkovice u Českého Krumlova) je společnost s téměř dvacetiletou historií v dřevozpracujícím průmyslu. Rodinná společnost s tomu odpovídajícím přístupem k zaměstnancům, upřednostňující trvalé pracovní vztahy před sezónním zaměstnáváním, hledá operátory TDS, výhradně na stroje Rottne níže uvedených modelů.

Read more
posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 13 June 2019

Za krásného slunečního počasí se dne 12.6.2019 uskutečnil výjezd skupiny pedagogů naší školy do obory Tuř u Jičína patřící společnosti Steelpark.

Read more
posted by: Mgr. Petra Adamcová
Created: 11 June 2019

Dne 6. 6. 2019 navštívili žáci 2.E Elektrárnu Poříčí II a Muzeum bratří Čapků v Malých Svatoňovicích. Exkurze započala v Elektrárně Poříčí II. Jedná se o tepelnou elektrárnu, která se nachází na okraji města Trutnova v místní části Poříčí.

Read more
posted by: Ing. Jan Téra
Created: 10 June 2019

Ve dnech 6. 6. a 7. 6. 2019 se konala dvoudenní odborná exkurze třídy 3.A v oblasti západních Krkonoš. Studenti společně se svým třídním učitelem a vedoucím praxí Ing. Ondřejem Jirmannem vyrazili ve čtvrtek ráno školním autobusem do Horní Malé Úpy - na Pomezní Boudy.

Read more
posted by: Ing. Josef Drobný
Created: 10 June 2019

Ve dnech 29.5 a 30.5.2019 se zmíněný ročník ČLA Trutnov vypravil školním autobusem na dvoudenní odbornou exkurzi do severních částí naší republiky. Začali jsme v soukromých lesích patřících do majetku v oblasti zámku Navarov.

Read more
posted by: Ing. Aleš Škoda
Created: 07 June 2019

Překážkový závod 2. Bieg lesny z przeszkodami (Nasza Wolność) ve spřátelené polské škole v Rogozincu absolvovali čtyři studenti (Vladimír Šír 4.A, Petr Zajíček 1.A, Jakub Zikeš 1. A a Dominik Voch 1.M), pod vedeném známého vytrvalce Aleše Škody.

Read more

To personalize content and ads, to provide social media features and analyzing our traffic, we use cookies. For information about how to use our Web site, we share with our partners for social media, advertising and analytics. Partners can combine this data with other information that you have provided or acquired as a result of using their services.