Kategorie: Napsali o nás
Autor: ČLA Trutnov
Erstellt: 02 Januar 2018

Česká lesnická akademie v Trutnově je špičkou v lesní pedagogice je název článku, který byl o naší škole publikován na webu Královéhradeckého kraje

Kategorie: Napsali o nás
Autor: ČLA Trutnov
Erstellt: 14 November 2017

V říjnovém a listopadovém vydání časopisu Lesnická práce byly publikovány tři články, které reagují na dění v České lesnické akademii Trutnov.

Weiterlesen
Kategorie: Napsali o nás
Autor: ČLA Trutnov
Erstellt: 24 Mai 2017

Maturita v lese aneb tam, kde se chlubí ztraceným panictvím je název článku, který o naší škole publikovali v Krkonošských novinách. V obklíčení ředitele krajských lesů či direktora hraběcího panství Colloredo-Mansfeldů absolvovali praktickou část maturit studenti České lesnické akademie v Trutnově.

Kategorie: Napsali o nás
Autor: Ing. Jiří Franc
Erstellt: 30 Januar 2017

S opravdovou radostí přijímáme zprávy, jako tu od koordinátorky Tříkrálové sbírky 2017 z Oblastní charity v Blansku. Sděluje nám poděkování a navrhuje pochvalu pro Víta Formánka - žáka 3.H, který přispěl ke zdaru největší sbírkové akce v naší zemi, která slouží již od roku 2001 k získávání darů pro lidi v nouzi.

Weiterlesen

So personalisieren Sie Inhalte und Anzeigen, Social-Media-Funktionen zur Verfügung zu stellen und unser Verkehr zu analysieren, verwenden wir Cookies. Weitere Informationen darüber, wie unsere Website zu nutzen, die wir mit unseren Partnern für Social Media, Werbung und Analytik teilen. Partner können diese Daten mit anderen Informationen kombinieren, die Sie zur Verfügung gestellt haben oder als Folge erworben ihre Dienste zu nutzen.