Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Erstellt: 19 Juni 2019

Ve dnech 17. a 18. června uspořádala Česká lesnická společnost v prostorách černokosteleckého zámku a za organizačního zajištění FLD ČZU národní kolo 9. ročníku mezinárodní soutěže Mladí lidé v evropských lesích (Young People In European Forests - YPEF).

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Iva Rosenbergová
Erstellt: 19 Juni 2019

Ve dnech od 3. 6. do 12. 6.2017 vybraní studenti naší školy absolvovali odbornou exkurzi na ostrově Cres. Zastoupeny byly i jiné střední školy . Střední lesnická škola z Písku, střední lesnické škola z Hranic na Moravě a také střední rybářská škola z Vodňan.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Radka Lonská
Erstellt: 19 Juni 2019

Dne 11.6. se třída 1.B účastnila vodáckého odpoledne na řece Labi. Společně s námi jeli i tito učitelé: paní Lonská, paní Adamcová, paní Paťavová, pan Jirmann a pan Kábrt.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Stanislav Lehký
Erstellt: 18 Juni 2019

Ve čtvrtek 13. června vyvrcholila letošní činnost střeleckého kroužku na středisku Svoboda závěrečnou soutěží. V prvním kole stříleli soutěžící z dlouhé malorážky s oporou, ve druhém bez opory.

Weiterlesen
Autor: ČLA Trutnov
Erstellt: 14 Juni 2019

Velimpex (Mirkovice u Českého Krumlova) je společnost s téměř dvacetiletou historií v dřevozpracujícím průmyslu. Rodinná společnost s tomu odpovídajícím přístupem k zaměstnancům, upřednostňující trvalé pracovní vztahy před sezónním zaměstnáváním, hledá operátory TDS, výhradně na stroje Rottne níže uvedených modelů.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Erstellt: 13 Juni 2019

Za krásného slunečního počasí se dne 12.6.2019 uskutečnil výjezd skupiny pedagogů naší školy do obory Tuř u Jičína patřící společnosti Steelpark.

Weiterlesen
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Mgr. Petra Adamcová
Erstellt: 11 Juni 2019

Dne 6. 6. 2019 navštívili žáci 2.E Elektrárnu Poříčí II a Muzeum bratří Čapků v Malých Svatoňovicích. Exkurze započala v Elektrárně Poříčí II. Jedná se o tepelnou elektrárnu, která se nachází na okraji města Trutnova v místní části Poříčí.

Weiterlesen
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Ing. Jan Téra
Erstellt: 10 Juni 2019

Ve dnech 6. 6. a 7. 6. 2019 se konala dvoudenní odborná exkurze třídy 3.A v oblasti západních Krkonoš. Studenti společně se svým třídním učitelem a vedoucím praxí Ing. Ondřejem Jirmannem vyrazili ve čtvrtek ráno školním autobusem do Horní Malé Úpy - na Pomezní Boudy.

Weiterlesen
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Ing. Josef Drobný
Erstellt: 10 Juni 2019

Ve dnech 29.5 a 30.5.2019 se zmíněný ročník ČLA Trutnov vypravil školním autobusem na dvoudenní odbornou exkurzi do severních částí naší republiky. Začali jsme v soukromých lesích patřících do majetku v oblasti zámku Navarov.

Weiterlesen
Autor: Ing. Aleš Škoda
Erstellt: 07 Juni 2019

Překážkový závod 2. Bieg lesny z przeszkodami (Nasza Wolność) ve spřátelené polské škole v Rogozincu absolvovali čtyři studenti (Vladimír Šír 4.A, Petr Zajíček 1.A, Jakub Zikeš 1. A a Dominik Voch 1.M), pod vedeném známého vytrvalce Aleše Škody.

Weiterlesen

So personalisieren Sie Inhalte und Anzeigen, Social-Media-Funktionen zur Verfügung zu stellen und unser Verkehr zu analysieren, verwenden wir Cookies. Weitere Informationen darüber, wie unsere Website zu nutzen, die wir mit unseren Partnern für Social Media, Werbung und Analytik teilen. Partner können diese Daten mit anderen Informationen kombinieren, die Sie zur Verfügung gestellt haben oder als Folge erworben ihre Dienste zu nutzen.