Kategorie: Napsali o nás
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 02 leden 2018

Česká lesnická akademie v Trutnově je špičkou v lesní pedagogice je název článku, který byl o naší škole publikován na webu Královéhradeckého kraje

Kategorie: Napsali o nás
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 14 listopad 2017

V říjnovém a listopadovém vydání časopisu Lesnická práce byly publikovány tři články, které reagují na dění v České lesnické akademii Trutnov.

Číst dál
Kategorie: Napsali o nás
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 24 květen 2017

Maturita v lese aneb tam, kde se chlubí ztraceným panictvím je název článku, který o naší škole publikovali v Krkonošských novinách. V obklíčení ředitele krajských lesů či direktora hraběcího panství Colloredo-Mansfeldů absolvovali praktickou část maturit studenti České lesnické akademie v Trutnově.

Kategorie: Napsali o nás
Autor: Ing. Jiří Franc
Vytvořeno: 30 leden 2017

S opravdovou radostí přijímáme zprávy, jako tu od koordinátorky Tříkrálové sbírky 2017 z Oblastní charity v Blansku. Sděluje nám poděkování a navrhuje pochvalu pro Víta Formánka - žáka 3.H, který přispěl ke zdaru největší sbírkové akce v naší zemi, která slouží již od roku 2001 k získávání darů pro lidi v nouzi.

Číst dál

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.