Projekt výstavby výzkumné meteostanice, který jsme nastartovali díky podpoře EduTeam a získaného grantu, je opět o krok dál. Naši pedagogové se zúčastnili semináře, kde se seznámili s uživatelskými postupy při práci s jednotlivými přístroji.

Naučili se obsluhovat meteostanici a ostatní měřící vybavení, které máme na výzkumné stanici instalované. Důležitou součástí přednášky byla interpretace získaných dat, jejich hledání a práce s nimi.

Naším cílem je zajistit kvalitní odbornou výuku a jsme rádi, že se můžeme pochlubit výzkumnou meteostanicí, která přispěje k inovaci výuky odborných předmětů. Naší snahou je také probudit zvídavý potenciál ve studentech, kteří se díky práci na meteostanici stanou vědeckými pracovníky.

Rádi bychom vás informovali, že na našich webových stránkách můžete již nyní sledovat výstupy. Ikonku naleznete na úvodní straně v levé části.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplskslsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.