Přednáška pana Třešňáka

Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Milan Jiřišta
Vytvořeno: 21 březen 2019

Dne 21. 3. 2019 proběhla v AULE naší školy beseda s kpt. Janem Třešňákem z Krajského ředitelství policie ČR z Libereckého kraje.

Studenti všech prvních ročníků naší školy měli možnost seznámit se se škodlivostí drog a alkoholu a s trestnou činností, kterou vlivem těchto návykových látek mládež páchá. Pan kapitán Třešňák ochotně odpovídal na řadu zvídavých dotazů týkajících se také zákonů o zbraních a střeliva. Velké pozornosti se těšilo vyprávění kriminálních případů z praxe. Tři hodiny vyměřené na toto téma nestačily k zodpovězení mnoha dotazů. Pane kapitáne, děkujeme.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.