Odkaz na web projektu je www.kompet4-0.eu. Tento projekt je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.
Projekt KOMPETENCE 4.0

Dne 2. 9. 2021 proběhl v Liberci šestý společný vzdělávací seminář a zároveň setkání expertní skupiny k projektu KOMPETENCE 4.0, který na naší škole běží druhým rokem. Již brzy vám představíme nové fiktivní firmy.

Žáci i pedagogové absolvovali závěrečný test, po jehož absolvování obdrželi certifikáty Absolvent pro Průmysl 4. 0 (žáci) a certifikáty Pedagog pro Průmysl 4.0 (pedagogové). Ve školním roce 2020/2021 realizovala naše škola 3 fiktivní firmy, do které se zapojilo 48 žáků, 3 pedagogové a 3 členové expertního týmu. 

V rámci fiktivní firmy Svobodný dřevokroužek, který se zaměřil na dřevovýrobu, vyrobili žáci např. dřevěnou reklamní tabuli, která bude umístěna v areálu školy.

 

Dne 15.3.2021 proběhlo 4. společné setkání partnerů projektu. S ohledem na přetrvávající nepříznivou pandemickou situaci proběhl seminář prostřednictvím aplikace MS Teams.

Dne 12.2.2021 proběhlo 3. společné setkání partnerů projektu. S ohledem na přetrvávající nepříznivou pandemickou situaci proběhl seminář prostřednictvím aplikace MS Teams.

S ohledem na zavřené školy probíhala online setkání prostřednictvím MS Teams, kde žáci probírali a opakovali pracovní listy a věnovali se E-learningu, dále diskutovali harmonogram prací.

S ohledem na zavřené školy probíhala online setkání prostřednictvím MS Teams. Žáci se věnovali plánu výroby, bezpečnosti práce s nářadím a přípravě na E-learning, dále diskutovali pořízené vybavení.

 

S ohledem na zavřené školy probíhala online setkání prostřednictvím MS Teams, kde žáci převážně probírali a opakovali pracovní listy a věnovali se E-learningu, dále diskutovali pořízené vybavení.

 

Dne 4.11.2020 proběhlo druhé společné setkání partnerů projektu. S ohledem na situaci spojenou s pandemií Covid - 19 proběhlo setkání prostřednictvím aplikace Teams.

Fiktivní firma č. 43 - Parkové úpravy se zaměřuje na údržbu zeleně, rizikové kácení stromů a realizaci zahrad. Firma nabízí také stromolezecké práce, arboristické práce, ošetření stromů a řez keřů.

Fiktivní firma č. 41 - Svobodný dřevokroužek se zaměřuje na dřevovýrobu. Firma se zabývá výrobou ptačích budek, opravou krmelců ze smrkové kulatiny. Hlavní surovinou je kvalitní dřevo českého původu.

Fiktivní firma č. 39 - Střelnice nabízí možnost zastřílet si na 25 m střelnici bez nutnosti vlastnictví zbrojního průkazu, dále teoretickou i praktickou přípravu ke zkouškám k získání ZP - konzultace testových otázek.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.