Chemické přípravky v ochraně lesů

Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Martin Kábrt
Vytvořeno: 14 únor 2019

Dnes 14.2.2019 proběhl v aule školy seminář, při kterém zástupce firmy L.E.S. CR spol. s r.o. Ing. Petr Vovesný pohovořil interaktivní formou se studenty všech 4. ročníků a zároveň se studenty dálkového studia o chemických přípravcích používaných v lesním hospodářství.

Prezentace obsahovala poučné a zásadní informace týkající se legislativy a nakládání s těmito přípravky, které naši studenti ve své budoucí praxi jistě velmi ocení. Dále bylo vysvětleno, jakým způsobem dochází ke změně využívaných přípravků na základě mezinárodní legislativy, která je v některých oblastech možná až příliš přísná. Velmi si ceníme této spolupráce a děkujeme panu Ing. Vovesnému za perfektně připravenou přednášku a pevně doufáme, že tato spolupráce se bude nadále rozvíjet a bude přínosem nejen pro naše studenty, ale i jejich kantory a hlavě pro lesnickou praxi.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.