Slavnostní přijetí žáků prvních ročníků

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 21 prosinec 2018

Dne 20. prosince 2018 proběhlo v aule školy tradiční slavnostní přijetí žáků prvních ročníků ČLA Trutnov do cechu lesnického a mezi žáky naší školy. Jednalo se o třídy 1.A a 1.B oboru lesnictví, třídu 1.O oboru ekologie a životní prostředí, třídu 1.C oboru mechanizace a služby a třídu 1.E oboru lesní mechanizátor.

Žáci obdrželi z rukou zástupců ředitele školy RNDr. Petra Kejklíčka (pro obor lesnictví) a Ing. Jiřího France pamětní listy jako vzpomínku na tento slavnostní den. Součástí tohoto slavnostního aktu byly i ukázky některých volnočasových aktivit studentů - vábičů, sokolníků nebo trubačů, kteří zárověň celé slavnostní přijetí provázeli mysliveckou hudbou.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.