Běžecký lyžařský závod lesníků

Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Josef Drobný
Vytvořeno: 09 březen 2018

Dne 6.3.2018 se na Pomezních Boudách konal tradiční běžecký lyžařský závod lesníků. Tento již 38. ročník závodu s klasickou technikou včetně střelby se konal za normálního krkonošského (drsného) počasí na trati dlouhé 5 km a 10 km.

Naše škola vyslala čtyři studenty, kteří již tradičně „posbírali ceny“ – studentka Veronika Šimůnková byla druhá mezi ženami a student Přemek Macl vyhrál celý závod (zvítězil ve střelbě i v běhu). Dále velmi solidně reprezentovali naši ČLA Trutnov studenti Ondřej Němec a Matěj Šanda. Pracovníci KRNAP, kteří jsou již tradiční pořadatelé se o nás domácky postarali včetně přepychového občerstvení – vše v režii pořádajícího. Zvláště bych vyzdvihl kančí kýtu na smetaně. Již klasicky bych chtěl studentům poděkovat za vzornou reprezentaci školy. Nový ředitel KRNAPu s námi prohodil pár vřelých slov a zavzpomínal na svoje studia na trutnovské lesárně.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.