Peter Black 3 alias 3 in 1

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 08 březen 2018

You might ask what´s 3 in 1? Think of a theatre performance in English at the cinema. Moreover, think of Peter Black, a guy who literally lost everything in one day and became the heir-at-law the other day.

In his struggles he learns about the importance of having good and inventive friends who are ready to help him. And as the saying goes, “well begun is half done”.

Ve středu 7. března 2018 navštívili žáci 1. a 3. ročníků činoherní anglicko-české divadelní představení nazvané Peter Black 3 „Heritage“. Na pódiu kina Vesmír v Trutnově měli žáci možnost zažít používání anglického jazyka v atraktivní jevištní podobě. Příběh byl v režii tří herců z Divadelního centra ve Zlíně, každý z nich ztvárňoval více rolí a bylo velice zajímavé a vtipné pozorovat jejich proměny. Anglické repliky doplnil český komentář, takže i méně zdatní studenti anglického jazyka neměli problém plně si vychutnat divadelní příběh.

Ohlasy našich žáků byly pozitivní, kladně hodnotili herce, srozumitelnou angličtinu. Hřmotným potleskem byly odměněny především sólové výstupy ostýchavé rockerky, figurka muslimského přistěhovalce a promluvy ruského dělníka. Pro žáky bylo představení vítaným osvěžením v náročném rozvrhu a užitečným zpestřením hodin angličtiny. Děkujeme vedení školy, že nám umožnilo navštívit tuto akci.

Autoři článku: Mgr. Petra Adamcová, Mgr. Marcela Molnárová

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.