Ve středu 4. března proběhl v tělocvičně ZŠ Mládežnická Trutnov již tradiční turnaj ve florbale.. Své síly a herní dovednosti zde poměřilo celkem deset týmů, což je vzhledem k časovým a organizačním možnostem maximum možného.

Oživením a zpestřením turnaje byla účast dívek v týmech 1.A, 1.B, 2.OC a 4.OC. Letošní ročník byl turnajem plným překvapení, v němž nakonec nevítězila favorizovaná družstva. Finálové utkání skončilo v normální hrací době nerozhodně a přišly na řadu nájezdy. V nich bylo nakonec úspěšnější vítězné družstvo - třída 4.A. Nicméně konečné výsledky a umístění byly zcela zasloužené a odpovídaly hernímu projevu jednotlivých týmů . Vyhlášení výsledků, předání cen, diplomů a pohárů pro tři nejlepší týmy proběhlo po ukončení turnaje.

Konečné pořadí týmů:

  • 1.místo - 4.A (Fidler K+F, Kuhnel, Navrátil, Paťava, Starý)
  • 2.místo - 2.A (Bartoň, Burger, Klíma, Rodr, Šec, Zajíček)
  • 3.místo - 2.OC (Grundová, Hak, Jadrný, Machyán, Šesták, Sekera)
  • 4.místo - 4.OC (Adam, Huneš, Kozák, Macháčková, Pábel, Sochor)

Na dalších místech potom týmy – 3.A, 1.B, 3.E, 1.OC, 3.OC, 1.A v tomto pořadí. Celkem se do turnaje zapojilo 63 účastníků, včetně rozhodčích a organizátorů. Soutěž probíhala v pohodové atmosféře, kterou občas zpestřily poznámky rozených sportovních komentátorů, odborníků na všechno na adresu rozhodčích a erupce emocí ve čtrnáctém zápase mezi 3.A a 4.OC.

Za organizační tým Zdeněk Pajkrt , Vladimír Klinger a Jaroslav Bydžovský.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.