Ve středu 6. března proběhl v tělocvičně ZŠ Mládežnická Trutnov již tradiční turnaj ve florbale. Své síly a herní dovednosti zde poměřilo celkem deset týmů, což je vzhledem k časovým a organizačním možnostem maximum možného.

Oživením a zpestřením turnaje byla účast dívek v týmech 1.A, 1.OC, 2.B a 4.O. Letošní ročník byl turnajem plným překvapení, v němž nakonec nevítězila favorizovaná družstva. Nicméně konečné výsledky a umístění byly zcela zasloužené a odpovídaly hernímu projevu jednotlivých týmů. Vyhlášení výsledků, předání cen, diplomů a pohárů pro tři nejlepší týmy proběhlo po ukončení turnaje.

Konečné pořadí týmů

  1. místo 1.OC (Grundová,Hak,Steiner,Jadrný,Šesták,Dlouhý)
  2. místo 2.B (Šimůnková, Kuhn, Klimeš, Náhlík, Černý, Struna)
  3. místo 3.A (Fidler K+F, Kuhnel, Navrátil, Paťava, Starý)
  4. místo 4.B (Beran, Celba, Jukl, Vaníček, Vydra, Zikmund)

Na dalších místech potom týmy – 1.A, 4.A, 2.OC, 1.B, 3.OC, 4.O v tomto pořadí. Celkem se do turnaje zapojilo 63 účastníků, včetně rozhodčích a organizátorů. Soutěž probíhala v pohodové atmosféře, kterou občas zpestřily poznámky rozených sportovních komentátorů a odborníků na všechno, na adresu rozhodčích.

Za organizační tým Zdeněk Pajkrt, Vladimír Klinger a Jaroslav Bydžovský.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.