Ve čtvrtek 1. 3. 2018 proběhl v tělocvičně ZŠ Mládežnická Trutnov již tradiční turnaj ve florbale chlapců. Své síly a herní dovednosti zde poměřilo celkem devět týmů, což je vzhledem k časovým a organizačním možnostem limitní počet.

Novinkou tohoto ročníku byla účast dvou smíšených týmů- 1.B a 2 OC. V obou případech se jednalo o děvčata, která hrají tento rychlý sport pravidelně ve svých domovských klubech a jejich účast byla pro třídní tým nepochybně posilou a jistotou.
Utkání v základních skupinách vynesla na postupová místa předpokládané favority. Dalo by se tedy říci, že překvapení se nekonalo. Postupujícími týmy z prvního místa : 3.B a 4.A, ze druhých míst potom Svoboda n. Úpou a 3.A.

Vyhlášení výsledků, předání cen, diplomů a pohárů pro nejlepší týmy proběhlo v aule ČLA Trutnov.
Konečné pořadí týmů:

  1. místo 4.A
  2. místo 3.B
  3. místo Svoboda n. Úpou
  4. místo 3.A


Na dalších místech potom týmy – 4.OC, 2.OC, 1.B, 2.A, 1.A v tomto pořadí.
Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Matěj Vaněk- tým 4.A.
Nejlepším brankářem se stal Richard Kudílek- tým 4.A.
Celkem se do turnaje zapojilo 59 účastníků, včetně rozhodčích a organizátorů. Soutěž proběhla v uvolněné atmosféře ,bez zranění , s přiměřenou dávkou emocí, za což patří poděkování nejen výkonům rozhodčího- dlouholetého aktivního florbalisty pana Jardy Bydžovského, ale také všem zúčastněným.


Na další ročník 2019 se těší organizátoři Vladimír Klinger a Zdeněk Pajkrt.

 

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.