XVII. ročník celoškolského turnaje ve florbale

Autor: Zdeněk Pajkrt
Vytvořeno: 06 březen 2018

Ve čtvrtek 1. 3. 2018 proběhl v tělocvičně ZŠ Mládežnická Trutnov již tradiční turnaj ve florbale chlapců. Své síly a herní dovednosti zde poměřilo celkem devět týmů, což je vzhledem k časovým a organizačním možnostem limitní počet.

Novinkou tohoto ročníku byla účast dvou smíšených týmů- 1.B a 2 OC. V obou případech se jednalo o děvčata, která hrají tento rychlý sport pravidelně ve svých domovských klubech a jejich účast byla pro třídní tým nepochybně posilou a jistotou.
Utkání v základních skupinách vynesla na postupová místa předpokládané favority. Dalo by se tedy říci, že překvapení se nekonalo. Postupujícími týmy z prvního místa : 3.B a 4.A, ze druhých míst potom Svoboda n. Úpou a 3.A.

Vyhlášení výsledků, předání cen, diplomů a pohárů pro nejlepší týmy proběhlo v aule ČLA Trutnov.
Konečné pořadí týmů:

  1. místo 4.A
  2. místo 3.B
  3. místo Svoboda n. Úpou
  4. místo 3.A


Na dalších místech potom týmy – 4.OC, 2.OC, 1.B, 2.A, 1.A v tomto pořadí.
Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Matěj Vaněk- tým 4.A.
Nejlepším brankářem se stal Richard Kudílek- tým 4.A.
Celkem se do turnaje zapojilo 59 účastníků, včetně rozhodčích a organizátorů. Soutěž proběhla v uvolněné atmosféře ,bez zranění , s přiměřenou dávkou emocí, za což patří poděkování nejen výkonům rozhodčího- dlouholetého aktivního florbalisty pana Jardy Bydžovského, ale také všem zúčastněným.


Na další ročník 2019 se těší organizátoři Vladimír Klinger a Zdeněk Pajkrt.

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.