V úterý 27.2.2017 proběhl v tělocvičně ZŠ Mládežnická Trutnov již tradiční turnaj ve florbale chlapců. Své síly a herní dovednosti zde poměřilo celkem devět týmů, což je vzhledem k časovým a organizačním možnostem limitní počet.

Výsledky jednotlivých zápasů nepřinesly žádné velké překvapení a favorité si pohlídali svá postupová umístění do finálových bojů. V nich potom rozhodla lepší technická vybavenost a střelecká dovednost jednotlivců s níž proměňovali tzv. nájezdy, které nakonec musely rozhodnout o celkovém vítězi.
Vyhlášení výsledků, předání cen, diplomů a pohárů pro tři nejlepší týmy proběhlo v aule ČLA Trutnov.


Konečné pořadí týmů:

  1. 3.A
  2. Výběr Svoboda n/Ú
  3. 4.B
  4. 4.A

Na dalších místech potom týmy – 2.B, 1.OC, 1.A, 2.A , 3.OC v tomto pořadí.

Matěj Vaněk (2.A) byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

Celkem se do turnaje zapojilo 58 účastníků, včetně rozhodčích a organizátorů. Soutěž probíhala v pohodové atmosféře, kterou jen občas rušily komentáře emočně labilnějších jedinců na adresu rozhodčích. Přesto nakonec turnaj skončil bez vážných zranění, za což patří poděkování nejen výkonům rozhodčího Jaroslava Bydžovského, ale také všem zúčastněným.

Na další, v pořadí - XVII. ročník v roce 2018 se těší organizátoři Vladimír Klinger a Zdeněk Pajkrt.

 

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.