23. února 2017 proběhlo okresní kolo soutěže studentů středních škol ve florbalu. Akce vyhlašovaná každoročně Asociací školních sportovních klubů se odehrávala v atraktivním prostředí sportovní haly Gymnázia v Hostinném. Přihlášeno bylo osm týmů.

S přihlédnutím k dosaženému  umístění naší školy v loňském ročníku- druhé místo, nemuseli naši studenti absolvovat kvalifikační předkolo. Tuto výhodu ovšem záhy smazal los, který nám určil do skupiny nejsilnější týmy celého turnaje. Sestava našeho družstva doznala značných změn, odešli klíčoví hráči, což se samozřejmě projevilo na herním projevu. Nejvíce mrzela prohra v prvním utkání s domácím týmem Gymnázia Hostinné. Neudrželi jsme jednobrankový náskok a nakonec podlehli na nájezdy.  Vítězství nad Gymnáziem Úpice a prohra s favoritem soutěže Gymnáziem Trutnov, nestačilo na postup do finálové skupiny a znamenalo vyřazení z dalších bojů.

Soupiska týmu : Sokol Vít 2.A, Vaněček Martin 2.A, Beran Jakub 2.B , Zikmund David 2.B ,Horák Libor 3.A, Pábl Matěj 3.A, Šanda Matěj 3.A, Vaněk Matěj 3.A, Štancík Marek 4.B , Němec Ondřej 3.E, Horčička Vojtěch 3.E, Pachovský Vít 4.C.


Celému reprezentačnímu družstvu určitě náleží pochvala za velkou bojovnost a snahu o dosažení co nejlepšího výsledku.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.