Přednáška o mongolských lesích

Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 07 březen 2018

Dne 7.3.2018 se v aule naší školy uskutečnila velmi zajímavá odborná přednáška týkající se pomoci České republiky mongolskému lesnictví.

Přednášejícím byl Ing. Richard Slabý, hlavní koordinátor tohoto projektu, který poutavou formou přiblížil studentům školy průběh této spolupráce, na jejímž začátku stála naše škola. Více o projektu http://forest4mongolia-cz.net

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.