Maturitní ples 4. ročníků

Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 27 únor 2018

Mysliveckými fanfárami začal v sobotu 24.2.2018 v trutnovském kulturním svatostánku UFFO maturitní ples 4. ročníku oborů lesnictví, ekologie a životní prostředí a mechanizace a služby, který letos pořádali studenti třetích ročníků.

Součástí maturitního plesu bylo šerpování maturantů svými třídními učiteli (Mgr. Pavel Macl a Ing. Iva Rosenbergová), předtančení v podání žáka 3.B ročníku Tomáše Štětiny se svou partnerkou, půlnoční volný program maturantů a samozřejmě bohatá tombola. O dobrou náladu všech přítomných se postarala hudební skupina Geny pod vedením Mgr. Leoše Nývlta. Byl to pěkný večer plný zábavy a setkání přátel zeleného lesnického cechu. Fotky z plesu také na webových stránkách www.zonerama.com

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.