Mgr. Inka Kopecká

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 10 říjen 2017

Všem kamarádům, současným i bývalým studentům, zaměstnancům naší lesnické školy sdělujeme velmi smutnou zprávu, že ve středu 4. 10. 2017 po dlouhé těžké nemoci ve věku nedožitých 66 let zemřela naše milá kolegyně a kamarádka Inka Kopecká.

Na naší škole působila jako učitelka dějepisu, ruského a anglického jazyka od 1. 9. 1989 do 31. 12. 2016. Zasloužila se především o rozvoj zahraničních vztahů s lesnickými školami ve Francii a Finsku. Inka byla přátelské, veselé povahy a vždy na ni bylo spolehnutí. Poslední rozloučení s naší drahou kolegyní se uskuteční v pátek 13. 10. 2017. Inko, zůstáváš v naších srdcích a budeš nám chybět. Čest Tvojí památce. Za kolegy Milan Jiřišta a Petr Kejklíček.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.