Ve dnech 8.4. - 20.4.2018 jsme se zúčastnili výměnného pobytu v polském Rogozinienci. Zde jsme se seznámili se zdejším systémem praxí, technologií sázení, výchovných zásahů v porostech a s prací ve zdejší školce.

Také jsme si vyzkoušeli práci na trenažéru vyvážečky a na simulátoru harwestoru. Ve volném čase jsme navštívili zdejší kroužky ( sokolníci, lukostřelci a skauti ), dále jsme navštívili zdejší farmu, německé opevnění a podívali jsme k moři. ( Pro ty, kteří by se chtěli tohoto zájezdu příští rok zúčastnit, cituji pana profesora Drobného: „Měli jsme hlad, byla nám zima a chtělo se nám domů“ ) Na závěr bychom chtěli poděkovat ČLA Trutnov a ZSL Rogoziniec za uskutečnění tohoto zájezdu. Dále patří velký dík patří paní Miriam za zprostředkování kvalitního překladu. Za toto vše vám velice děkujeme: Dan Kühnel, Kristýna Nývltová, Tomáš Hájek a Michal Skala.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.