Návštěva z Číny

Kategorie: Návštěvy u nás
Autor: Mgr. Lenka Paťavová
Vytvořeno: 22 březen 2018

V úterý 20. března 2018 se na půdě naší školy měli studenti možnost setkat se studentkou až z daleké Číny, Xiaolu Li. V průběhu celého dne probíhaly poutavé prezentace v anglickém jazyce, po nichž vždy následovala řada dalších doplňujících otázek.

Díky těmto neobvyklým setkáním se mladí lidé nejen dozví něco nového a zajímavého, ale také mají jedinečnou příležitost využít své znalosti cizího jazyka a vyzkoušet si komunikační dovednosti přímo v praxi. Milým zpestřením celého dne byla závěrečná prezentace, opět v anglickém jazyce, studenta Jana Kotyka z 3.O o putování po Madridu během jarních prázdnin. Je vidět, že naši studenti mají dobré základy a že se ve světě neztratí.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.